Lady Gaga jako członkini X-Men? W którą mutantkę wcieli się gwiazda?

15.09.2020 10:19
Lady Gaga|undefined Fot. Sipa USA/Sipa USA/East News

X-Men niebawem dołączą do uniwersum Marvel Studios. Według najnowszych informacji twórcy chcą zaangażować do jednej z ról Lady Gagę. W którą mutantkę miałby wcielić się słynna piosenkarka?

Chociaż koronawirus skutecznie zahamował rozwój kinowego uniwersum składającego się z filmów Marvela, plany twórców są niezmienne. Jakiś czas temu zapowiedzieli, że wraz z wykupieniem studia Fox przez Disneya, do MCU w końcu trafią X-Men. Według najnowszych informacji jedną z mutanek ma zagrać sama Lady Gaga.

X-Men w MCU - Lady Gaga jako członkini grupy?

Przez 20 lat X-Men pojawiali się w kilkunastu filmach Foxa. Ostatnim byli "New Mutants", których premiera odbyła się w sierpniu 2020 roku. Po przejęciu praw do postaci przez Disneya stało się jasne, że fani homo superior niebawem zobaczą nową odsłonę przygód drużyny założonej przez Charlesa Xaviera.

Przeczytaj także

Jak donosi serwis We Got This Covered, przedstawiciele MCU poczynili już pierwsze kroki w kierunku obsady nowej wersji X-Men. W nowej filmowej serii miałby wystąpić Lady Gaga. Artystka jest nie tylko uznaną piosenkarką, ale również dała się poznać jako utalentowana aktorka. Za rolę w filmie "Narodziny gwiazdy" dostała nawet nominację do Oscara. Nie chodzi jednak o rolę Dazzler. Według niepotwierdzonych informacji gwiazda miałaby zagrać Emmę Frost.

Przeczytaj także

Emma Frost - kim jest członkini X-Men?

Emma Frost znana również jako White Queen zadebiutowała w komiksie "X-Men" #129 z 1980 roku. Została stworzona przez Chrisa Claremonta i Johna Byrne'a, początkowo pełniąc rolę antagonistki. Należała między innymi do złowrogiej organizacji Hellfire Club, a także stała na czele Massachusetts Academy - złowieszczego odpowiednika szkoły profesora Xaviera. Z czasem przeszła na stronę dobra, zostając nawet liderką jednej z mutanckich grup. Ostatnimi czasy łączył ją romans z Cyclopsem. Posiada potężne moce telepatyczne, a także wtórną mutację, polegającą na możliwości przeistoczenia swojego ciała w żywy diament.

Przeczytaj także
3 Fot. foto: materiały promocyjne/Marvel Comics

Bohaterka pojawiła się już jednym z filmów. W "X-Men: Pierwsza klasa" grała ją January Jones, jednak produkcja nie ukazała pełnego potencjału Emmy Frost. Miejmy nadzieję, że plotki się potwierdzą i rzeczywiście zobaczymy Emmę Frost na dużym ekranie w pełnej krasie. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy X-Men zadebiutują w MCU.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Jak będą wyglądać X-Men, kiedy dołączą do kinowego uniwersum Marvela? 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.