Oto pierwsze recenzje "Szybkich i wściekłych 9". Czy to najlepszy film w serii?

19.05.2021 10:46
Oto pierwsze recenzje "Szybkich i wściekłych 9". Czy to najlepszy film w serii? Fot. materiały prasowe/Universal Pictures

"Szybcy i wściekli 9" - oto pierwsze recenzje filmu. Czy to najlepsza produkcja w historii serii? To chyba zależy od tego, czego oczekujecie po tej franczyzie.

Szybcy i wściekli 9 - oto pierwsze recenzje filmu

Niedawno dziennikarzom w USA pokazano 9. odsłonę "Szybkich i wściekłych". Chociaż do premiery filmu zostało jeszcze sporo czasu, to już teraz możemy się zastanawiać, czy warto czekać na produkcję. Wygląda na to, że jeśli oczekujecie wielkiej, bombastycznej i pełnej akcji przygody na wysokich obrotach, to twórcy "Szybkich i wściekłych" właśnie tego wam dostarczą.

Polecamy

Recenzje filmu są bardzo różne, ale jednak więcej jest tych pozytywnych - te skupiają się głównie na świetnych scenach akcji, a jednocześnie zachowaniu "serducha", za które fani kochają serię. Inni twierdzą zaś, że twórcy już całkowicie odlatują i logika została wyrzucona z serii przez okno (co dla wielu osób również będzie zaletą).

IndieWire - David Ehrlich

F9 powoduje, że saga jest jeszcze większa, niż zwykle. Świat "Szybkich i wściekłych" nigdy nie był tak bardzo pokręcony jak teraz, ale pierwszy raz od dawna mam wrażenie, że zaczyna iść w dobrą stronę.
Polecamy

The Hollywood Reporter - John DeFore

W najlepszych czasach, filmy pozwalały widzom na to, by zachwycać się scenami akcji (nawet jeśli naśmiewali się z ich absurdalności). Ale w F9 wszystko przechodzi już granice przyzwoitości, a sekwencje są po prostu zbyt idiotyczne.

Screen Daily - Tim Grierson

Przepięknie pokręcone i specjalnie melodramatyczne, F9 to napędzana własną energią, komicznie ogromna produkcja, która ma jeden cel - zapewnić widzowi nieskomplikowany, dobry czas.

Variety - Owen Gleiberman

Czasami popularna seria staje się czymś innym - "Mission: Impossible" stało się z czasem filmami o Bondzie. "Szybcy i wściekli" stali się natomiast "Mission: Impossible". Ale F9 nie jest o ekscytującej misji - film jest o Vinie Dieslu i Johnie Cenie, którzy naparzają się z powodu dramatów z ich młodzieńczych lat. Ta fabuła "działa", ale nie jest kotwicą, a raczej wymówką do zrobienia filmu.

Film "Szybcy i wściekli 9" zadebiutuje w kinach 25 czerwca 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.