Oto zwiastun "The Matrix: Resurrections"! Czy film zrewolucjonizuje kino?

09.09.2021 15:34
Oto zwiastun "The Matrix: Resurrections"! Czy film zrewolucjonizuje kino? Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

Stało się. Ten film jest prawdziwy. Jeśli jeszcze mieliście jakieś wątpliwości, to teraz już nie możecie ich mieć - "The Matrix Resurrections" nadchodzi. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji.

The Matrix Resurrections - zobaczcie zwiastun produkcji

Wow. Owszem, może na papierze pomysł na "Matrix: Resurrections" i powrót do marki po prawie 20 latach jest średni. Ale po pierwszym zwiastunie trudno nie odnieść wrażenia, że to może być najlepsza część serii od czasów oryginału.

Polecamy

Widzimy, że Neo/Thomas Anderson jest absolutnie zagubiony w życiu codziennym i przypomina sobie swoje przygody z poprzednich części (widzimy jego "przebudzenie", czy intro Trinity z oryginału). Poznaje nowego Morfeusza (a przynajmniej jego odpowiednika), podąża za białym króliczkiem, a jego rzeczywistość powoli zaczyna się mieszać z Matriksem.

Krótko mówiąc jest intrygująco, wybuchowo, spektakularnie i ogólnie... dobrze.

Polecamy

Naprawdę dobrze. Zobaczcie zwiastun poniżej:

W filmie Lany Wachowski oprócz powracających Keanu Reevesa i Carrie-Ann Moss pojawią się m.in. Jada Pinkett-Smith, Neil Patrick Harris, Yahya Abdul-Mateen II, Jonathan Groff, Christina Ricci czy Jessica Yu Li Henwick. "The Matrix 4: Resurrections" trafi do kin (a w USA również na HBO Max) już 22 grudnia 2021 roku.   

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.