"The Matrix: Resurrections" - zobaczcie zapowiedź i zdjęcia z wyczekiwanego filmu

08.09.2021 09:48
"The Matrix: Resurrections" - zobaczcie zapowiedź i zdjęcia z wyczekiwanego filmu Fot. Warner Bros/Courtesy Everett Collection/East News

Twórcy "Matriksa" zaprezentowali światu pierwsze zapowiedzi nowego filmu "Resurrections". Tak, zapowiedzi - ten ma ich ponad 180 tysięcy. Ale spokojnie, nie różnią się za bardzo między sobą.

The Matrix: Resurrections - zobaczcie zapowiedzi filmu

Na stronie filmu znajdziecie do wyboru niebieską i czerwoną pigułkę. W zależności od pory dnia i wybranej pigułki zmienia się zwiastun, który widzicie. Ten różni się narratorem (my trafiliśmy na Yahya Abdulla-Mateena II oraz Neila Patricka Harrisa), różnymi (bardzo krótkimi) fragmentami filmu i... godziną, którą słyszymy w trakcie wideo (ta odpowiada tej rzeczywistej).

Polecamy

Link i krótkie wideo zobaczycie w tweecie poniżej:

Tutaj natomiast możecie zobaczyć zdjęcia z filmu, które prezentują nam Neo, Trinity, maszyny przypominające te z oryginału oraz sceny nawiązujące do wydarzeń z pierwszej części (przeskakiwanie budynku, pojedynek kung-fu):

Polecamy

Dowiedzieliśmy się również, że już w czwartek 9 września 2021 roku otrzymamy pierwszy oficjalny pełnoprawny zwiastun "Matriksa: Rezurekcji". Nie wiemy, czy będzie to ten sam materiał, który pokazano widzom podczas CinemaCon 2021, którego krótki opis znajdziecie poniżej:

Główny bohater (jako Thomas Anderson) spotka Trinity w kawiarni. Kobieta nie wie jednak, kim jest Neo. W zwiastunie pojawi się też młodsza wersja Morfeusza (w tej roli Yahya Abdul-Mateen II), który wręczy mu czerwoną pigułkę.

W filmie Lany Wachowski oprócz powracających Keanu Reevesa i Carrie-Ann Moss pojawią się m.in. Jada Pinkett-Smith, Neil Patrick Harris, wspomniany Yahya Abdul-Mateen II, Jonathan Groff, Christina Ricci czy Jessica Yu Li Henwick. "The Matrix 4: Resurrections" trafi do kin (a w USA również na HBO Max) już 22 grudnia 2021 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.