Vin Diesel wyjawił oficjalny tytuł nowych "Szybkich i wściekłych". W życiu go nie zgadniecie

21.04.2022 10:02
Vin Diesel wyjawił oficjalny tytuł nowych "Szybkich i wściekłych". W życiu go nie zgadniecie Fot. Invision/Invision/East News

Rozpoczęła się właśnie produkcja 10. odsłony głównej serii "Szybcy i wściekli". Z tej okazji Vin Diesel podzielił się oficjalnym tytułem nadchodzącego filmu.

Vin Diesel zdradził tytuł filmu Szybcy i wściekli 10

Nigdy w to nie uwierzycie, ale najnowsza odsłona "Szybkich i wściekłych" oficjalnie będzie nosiła tytuł... "Fast X". Było już "F8", było "F9", więc teraz czas na "FX".

Polecamy

Informację oficjalnie potwierdził Vin Diesel na swoim Instagramie, przy okazji zdradzając, że ruszyła już produkcja nadchodzącej, 10. już odsłony "Szybkich i wściekłych": 

Na temat nowej odsłony nie wiemy na razie zbyt dużo - dowiedzieliśmy się jedynie, że do "rodziny" dołączyła Brie Larson oraz Jason Momoa. Nie wiemy, w kogo konkretnie wcieli się ta pierwsza, natomiast gwiazdor "Aquamana" zagra głównego antagonistę w tym filmie (czy też filmach - tego na razie nie wiemy).

Polecamy

Diesel zasugerował jednak na Instagramie, że "Kapitan Marvel" ma nas zaskoczyć:

Widzicie tego aniołka, który mnie rozśmiesza i pewnie myślicie sobie: "to Kapitan Marvel". Jest w tym zdjęciu śmiech i miłość. Nie widzicie jednak, kogo ona będzie grała w "Szybkich i wściekłych 10".

W filmie oprócz Diesla, Momoy i Larson pojawią się jeszcze Tyrese Gibson, Ludacris, Michelle Rodriguez, Sung Kang oraz Daniela Melchior. Reżyserem i jednym z producentów jest Justin Lin, który zajmuje się serią od dobrych kilku lat. Produkcja ma zadebiutować w kinach 19 maja 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.