Żarty z Vina Diesla, innych bohaterów DC i Helen Mirren jako zła bogini - zobaczcie zwiastun "Shazama! 2"

24.07.2022 12:29
Żarty z Vina Diesla, innych bohaterów DC i Helen Mirren jako zła bogini - zobaczcie zwiastun "Shazama! 2" Fot. Steve Wilkie/Everett Collection/East News

Pierwszy "Shazam!" podbił serca widzów swoją prostą i przyjemną opowieścią o superbohaterze, który uczy się mieć rodzinę. Druga część opowie nam natomiast o rodzinie, która uczy się być superbohaterami.

Shazam! 2 - zobaczcie zwiastun sympatycznej komedii o nastoletnim superbohaterze

Billy Batson/Shazam spotyka się z postacią Helen Mirren, której opowiada, że widział wszystkie odsłony "Szybkich i wściekłych". Te nauczyły go, że świat można uratować jedynie z pomocą swojej rodziny, co cały czas powtarza jego idol, Vin Diesel. 

Polecamy

Chwilę później na ekranie pojawiła się cała rodzinka Shazama, która zaczyna walczyć z wielkim smokiem - tak prezentuje się jedna z sekwencji filmu "Shazam! Fury of the Gods", którą Warner przedstawił na Comic-Conie w San Diego.

W sieci pojawił się w końcu pełnoprawny zwiastun produkcji, w której oprócz Helen Mirren zobaczymy również Lucy Liu - panie wcielą się w córki Atlasa, które chcą odebrać Shazamowi jego magiczne moce. W obsadzie powraca również Djimon Hounsou, który wciela się w czarodzieja Shazama - ten przekazał swoje moce Billy'emu w poprzednim filmie i teraz pojawia się jako mentor głównych bohaterów. 

Krótko mówiąc, jest kolorowo, zabawnie, trochę poważnie, przyjemnie i sympatycznie - dokładnie tak samo jak w pierwszym filmie o Shazamie. Zobaczcie zwiastun poniżej:

Polecamy

W obsadzie filmu powrócą też Angel Asher jako Billy Batson, Jack Dylan Grazer w roli Freddy'ego Freemana, a także oczywiście Zachary Levi w roli tytułowego superbohatera/dorosłej wersji Batsona.

Film "Shazam! Fury of the Gods" ma zadebiutować w kinach 16 grudnia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.