Zwiastuny horrorów i początek filmu "Topielisko. Klątwa La Llorony" zamiast "Detektywa Pikachu". Straszna wpadka jednego z kin

15.05.2019 12:14
Detektyw Pikachu La Llorona|undefined Fot. foo: kadry z filmów Detektyw Pikachu i La Llorona

W jednym z kanadyjskich kin przez pomyłkę wyświetlono zwiastuny horrorów i fragment filmu "Topielisko. Klątwa La Llorony" przed pokazem "Detektywa Pikachu".

Czasem wybierając się na film przeznaczony raczej dla młodszych widzów, można się nieźle przerazić. Widzowie pewnego kanadyjskiego kina przeżyli szok. Zamiast słodkiego żółtego Pokemona, zobaczyli serię strasznych scen - zwiastuny horrorów oraz rozpoczęcie spin-offu "Obecności" pod tytułem "Topielisko. Klątwa La Llorony". Wszystko przez wpadkę pracowników kina.

Przeczytaj także

"Topielisko. Klątwa La Llorony" zamiast "Detektywa Pikachu"

Okazuje się, że Ryan George - jeden z redaktorów portalu Screen Rant, udał się na seans filmu o Pikachu, który przemawia głosem Ryana Reynoldsa i trochę się zdziwił, widząc na ekranie stwory z nadchodzących produkcji kina grozy. Swoją relację zamieścił na Twitterze.

Kino, w którym jestem, puszczają zwiastun "Annabelle Comes Home" przed "Detektywem Pikachu". UWAŻAJCIE DZIECIACZKI! O NIE!

Zapowiedź nowej części filmu o nawiedzonej lalce była jednak tylko przedsmakiem.

Iiiiii dzieci zaczęły płakać. Teraz grają "Jokera".

Chociaż film "Joker" nie jest horrorem, zdecydowanie nie został stworzony z myślą o dzieciach. Mroczny trailer i dość przerażająca postać wroga Batmana może wywołać strach. Nie bardziej niż bohater kolejnego zwiastuna, który trafił na ekran kanadyjskiego kina.

TERAZ "CHUCKY". O NIE, DZIECI, O NIE!

Najgorsze jednak miało dopiero nadejść. Trailery tylko wzmogły atmosferę strachu przed filmem, który pojawił się na ekranie.

O MÓJ BOŻE! GRAJĄ "LA LLORONĘ" ZAMIAST "DETEKTYWA PIKACHU".

Początek horroru ukazywał kobietę, która topi dwójkę swoich dzieci. To przelało szale goryczy i kilka osób opuściło salę, by powiadomić obsługę kina o straszliwej wpadce. Po pięciu minutach udało się puścić "Detektywa Pikachu".

"Detektyw Pikachu" - kiedy premiera?

Produkcja opowiadająca o Pikachu miała już swoją światową premierę 3 maja 2019 roku. Do polskich kin trafi 31 maja 2019 roku. Miejmy nadzieję, że rodzimi pracownicy multipleksów nie popełnią błędu swoich kolegów po fachu z Kanady i nie wystraszą młodych widzów.

>>Zobacz też: Ryan Reynolds udostępnił za darmo cały film "Detektyw Pikachu"! Zobaczcie wideo<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.