"Ballerina" będzie miała zabójczą obsadę. Do Any de Armas i Keanu Reevesa dołączył Norman Reedus

14.12.2022 14:41
"Ballerina" będzie miała zabójczą obsadę. Do Any de Armas i Keanu Reevesa dołączył Norman Reedus Fot. Rex Features/East News

Obsada "Balleriny" robi wrażenie. Spin-off "Johna Wicka" przedstawi nam historię Any de Armas w roli płatnej zabójczyni, a towarzyszyć jej będą m.in. Keanu Reeves i Norman Reedus z "The Walking Dead" i gry Death Stranding.

Norman Reedus dołączył do obsady Balleriny z Aną de Armas w roli głównej

Jak podaje Deadline, obsada nadchodzącego filmu akcji "Ballerina" z Aną de Armas właśnie się znacząco powiększyła. Do wspomnianej gwiazdorki dołączył właśnie Norman Reedus, gwiazdor "The Walking Dead" oraz odtwórca głównego bohatera w grze Death Stranding. 

Polecamy

Przypominamy, że do tej pory dowiedzieliśmy się, iż w nawiązującej do "Johna Wicka" produkcji pojawią się m.in. Anjelica Huston, Ian McShane, Lance Reddick oraz nominowana do Oscara Catalina Sandino Moreno. Natomiast gwiazdor oryginalnej serii Keanu Reeves ma się pojawić w filmie gościnnie jako oczywiście John Wick.

W rozmowie z Deadline wieść o Normanie Reedusie potwierdziła producentka Erica Lee:

Jesteśmy ogromnymi fanami Normana, więc jesteśmy pewni, że fani będą tak samo podekscytowani jego dołączeniem do serii, co my. Jest genialnym elementem naszej układanki związanej z "Balleriną".
Polecamy

Sama produkcja "Ballerina" ma opowiedzieć o młodej zabójczyni. Ta postanawia zemścić się na ludziach, którzy zamordowali jej całą rodzinę. Co ciekawe, postać zadebiutowała już w serii - w "Johnie Wicku 3" widzieliśmy bowiem balerinę, która trenowała do swojego przyszłego zawodu. To właśnie "dorosłą" wersję tej postaci ma zagrać Ana De Armas.

Reżyserem nadchodzącego spin-offu będzie Len Wiseman (seria "Underworld), natomiast scenariusz popełnił Shay Hatten, który współpracował z Zackiem Snyderem przy "Armii umarłych", a także napisał "Johna Wicka 3".

Reeves powróci w roli tytułowej w filmie "John Wick 4", który ma zadebiutować 24 marca 2023 roku. Data premiery "Balleriny" jest natomiast na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.