Gwiazdor komedii świętował pierwszy wzwód po operacji z powodu raka prostaty

11.05.2023 12:29
Gwiazdor komedii świętował pierwszy wzwód po operacji z powodu raka prostaty Fot. Rex Features/East News

Legendarny komediowy aktor Ben Stiller wyjawił, że cierpiał z powodu raka prostaty. Cała sytuacja była dla niego totalnie niespodziewana, a artysta opowiedział o swoich przeżyciach.

Ben Stiller celebrował erekcję po operacji z powodu raka prostaty 

Ben Stiller, który niedługo ma wystąpić w nowej wersji hitowego filmu "Zabawy z piłką" z 2004 roku, opowiedział niedawno o przykrym czasie, kiedy zdiagnozowano u niego raka prostaty w 2014 roku.

Na szczęście aktorowi nic na razie nie grozi i po operacji jego zdrowie jest w dobrym stanie. Stiller wyjawił jednak, że jego lekarz doktor Ted Schaeffer poprosił go, by ten zaczął opowiadać o swoich przeżyciach publicznie - to może bowiem zainspirować mężczyzn w średnim wieku do tego, by regularnie się badali.

Stiller pojawił się niedawno w programie Howarda Sterna, gdzie opowiedział dość szczerze o tym, jak wyglądał proces diagnozy, leczenia i przez co przechodził podczas całej sytuacji. Powiedział jasno, że były to ciężkie chwile, które wspomina raczej niechętnie. 

Aktor zdaje sobie sprawę z tego, że miał dużo szczęścia w nieszczęściu - wyjawił bowiem, że po zabiegach nadal sprawnie funkcjonuje pod względem seksualnym i nie ma żadnych problemów z oddawaniem moczu. 

W typowy dla siebie sposób zażartował nawet ze swojego losu:

Kiedy miałem pierwszy wzwód po operacji, to wszyscy świętowaliśmy. Totalnie się tego nie spodziewałem, to pojawiło się nagle.

Ben Stiller został zdiagnozowany całkiem przypadkiem - zaleca się, by mężczyźni badali regularnie swoją prostatę od 50. roku życia, a u niego chorobę znaleziono znacznie wcześniej. To oczywiście znacznie zwiększyło jego szanse na powrót do zdrowia i skuteczne leczenie.

Mój doktor zaczął mnie testować, kiedy miałem 46 lat. Inaczej nie miałbym pojęcia. Do dzisiaj.
Redakcja Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.