Oto zwiastun filmu o pierwszym kobiecym składzie Marvela. Zobaczcie zapowiedź "The Marvels"

12.04.2023 12:17
Oto zwiastun filmu o pierwszym kobiecym składzie Marvela. Zobaczcie zapowiedź "The Marvels" Fot. materiały prasowe/Marvel Studios/Disney

Monica Rambeau, Ms. Marvel i Kapitan Marvel powracają jako The Marvels, czyli nowy skład superbohaterek. Zobaczcie pierwszy zwiastun nowego dzieła Marvel Studios.

The Marvels - grupa superbohaterek powraca w nowym filmie Marvela

Disney zaprezentował właśnie światu pierwszy oficjalny zwiastun "The Marvels", czyli nadchodzącą kontynuację "Kapitan Marvel" z 2019 roku. W nim, Marvel Studios postanowiło przedstawić nam opowieść o trzech superbohaterkach, które łączą swoje siły - mowa oczywiście o Carol Danvers, Monice Rambeau oraz Kamali Khan.

Polecamy

Ich moce zostają ze sobą dziwnie połączone, co sprawia, że często... zamieniają się miejscami. Kobiety będą musiały odkryć tajemnice łączącej ich więzi, a przy okazji zmierzyć się z kosmicznymi złoczyńcami, którzy staną im na drodze. Zobaczcie zapowiedź "The Marvels" poniżej:

W obsadzie filmu pojawią się znane nam twarze - jako Kapitan Marvel powróci Brie Larson, która po solowym filmie pojawiała się gościnnie w "Avengers: Endgame" oraz wielu innych produkcjach. Teyonah Parris zadebiutowała w roli Rambeau w serialu "WandaVision", a Iman Vellani grała główną rolę w serialu "Ms. Marvel" na Disney+.

Polecamy

Reżyserką filmu została Nia DaCosta, która ma na koncie film "Candyman", a skrypt pomogli jej napisać Megan McDonnell, Elissa Karasik oraz Zeb Wells. DaCosta powiedziała w niedawnym wywiadzie, że mamy się spodziewać "totalnego komiksowego odlotu".

Oprócz trzech wspomnianych aktorek, w obsadzie "The Marvels" pojawią się Zawe Ashton, Park Seo-joon, Saagar Shaikh, Zenobia Shroff oraz Mohan Kapur, a także Samuel L. Jackson, który powróci do MCU po występie w serialu "Sekretna Inwazja" (i spoiler - wygląda na to, że były szef SHIELD przeżyje akcje produkcji). 

Premiera "The Marvels" była kilkukrotnie przekładana, ale teraz wiemy, że produkcję z Larson, Vellani i Parris zobaczymy w kinach już 10 listopada 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.