"Szybcy i wściekli X" z pierwszym oficjalnym zwiastunem. Jest "Rodzina", jest Jason Momoa i są wybuchy

10.02.2023 17:04
"Szybcy i wściekli X" z pierwszym oficjalnym zwiastunem. Jest "Rodzina", jest Jason Momoa i są wybuchy Fot. materiały prasowe/Universal Pictures

Jest i on - szybki i wściekły zwiastun nowych przygód rodziny Toretto z Vinem Dieslem na czele. Jakie przygody tym razem przeżyje zmotoryzowana banda antybohaterów?

Szybcy i wściekli X z pierwszym oficjalnym zwiastunem

Gang powraca praktycznie w całości - już pierwszy teaser zapowiadał nam, że w nowej odsłonie zobaczymy znajome twarze w postaci nie tylko "zmartwychwstałego" Hana, ale także Jason Statham w roli Deckarda Shawa, który początkowo był antagonistą serii, a potem zamienił się w kolejnego nowego przyjaciela familii.  

Polecamy

Jednak kolejna odsłona serii to kolejne nowe postacie - tutaj mamy do czynienia z tajemniczą Tess (Brie Larson) oraz Dante, syna narkotykowego barona Reyesa, który zginął w 5. części serii z rąk Hobbsa (Dwayne Johnson). W niego brawurowo wciela się Jason Momoa.

Oprócz tego w zwiastunie nie brakuje "rodziny", wybuchów, pościgów, suchych żartów i swego rodzaju "finałowości" - tym razem wydaje się, że jeżeli ktoś zginie, to zginie na dobre. Wideo poniżej:

Polecamy

Jason Momoa zdaje się być bardzo zafascynowany projektem - jak stwierdził w wywiadzie z Entertainment Tonight, ta postać ma się zdecydowanie różnić od jego najpopularniejszych ról:

Było ciężko, bo ludzie uparli się, że jestem tym gościem, który gra samych macho. Ale ja chcę być poruszony, chcę czegoś nowego. Rzeczy się zmieniają i teraz na szczęście mogę nawet zagrać ekscentrycznego złoczyńcę! (...) Uwielbiam go, rozrywanie tej pięknej rodziny sprawiało mi mnóstwo radochy.

W obsadzie "Szybkich i wściekłych X" znaleźli się Vin Diesel, a także Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Charlize Theron, Chris "Ludacris" Bridges, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Michael Rooker, Scott Eastwood, John Cena, Helen Mirren, Jason Statham, Cardi B oraz oczywiście Brie Larson i Jason Momoa.

Premiera "Szybkich i wściekłych X" została zapowiedziana na 19 maja 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.