Vin Diesel złożył hołd Paulowi Walkerowi w 9. rocznicę jego śmierci: "brakuje mi Ciebie"

01.12.2022 14:47
Vin Diesel złożył hołd Paulowi Walkerowi w 9. rocznicę jego śmierci: "brakuje mi Ciebie" Fot. DIGITAL/EROTEME.CO.UK/East News

"Rodzina" jest jednym z motywów przewodnich serii filmów "Szybcy i wściekli", co Vin Diesel podkreśla nie tylko w samych produkcjach, ale też w prawdziwym życiu. Ostatnio aktor wspomniał swojego brata, Paula Walkera.

Szybcy i wściekli - Vin Diesel wspomina Paula Walkera z okazji rocznicy jego śmierci

Słowa "brat" używamy oczywiście w kontekście bardzo, ale to bardzo bliskiej przyjaźni, która łączyła dwóch gwiazdorów serii. Na przestrzeni kolejnych lat Vin Diesel i Paul Walker zbudowali więź, która wyszła daleko poza ekrany kin i plany zdjęciowe - Diesel prowadził nawet najstarszą córkę Walkera do ślubu, a jego własna córka była świadkową Meadow, co tylko podkreśla, jak blisko były ze sobą związane rodziny gwiazdorów.

Polecamy

30 listopada 2022 roku wypadła 9. rocznica śmierci Paula Walkera, który zginął w wyniku wypadku drogowego wraz ze swoim przyjacielem Rogerem Rodasem. Vin Diesel jak co roku podzielił się wspólnym zdjęciem z odtwórcą roli Briana w "Szybkich i wściekłych", pisząc po prostu:

Dziewięć lat... Kocham cię i brakuje mi Ciebie.
Polecamy

Wpis skomentowała również wspomniana Meadow Walker, czyli córka Paula Walkera, która napisała w dwóch oddzielnych komentarzach:

Rodzina na zawsze. Bardzo, bardzo Cię kocham!

Seria "Szybcy i wściekli" od lat stara się, by dbać o spuściznę Paula Walkera. Bardzo docenia to brat aktora, Cody Walker. Mężczyzna wyjaśnił w rozmowie z TMZ, że po premierze pierwszego filmu kompletnie nie spodziewał się sukcesu, który osiągną kolejne odsłony serii, a także podziękował Vinowi Dieslowi i spółce za to, jak dobrze wspominają Paula i zajmują się jego spuścizną.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.