Znowu będziecie wymiotować w kinach. Potwierdzono trzecią część horrorowego hitu

02.06.2023 15:59
Znowu będziecie wymiotować w kinach. Potwierdzono trzecią część horrorowego hitu Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Niczego innego się nie spodziewaliśmy i oficjalne ogłoszenie kontynuacji było tylko kwestią czasu.

"Terrifier 2. Masakra w święta" to brutalny slasher, który powodował, że ludzie w kinach mdleli, a niektórzy nawet wymiotowali. Spragnieni mocnych wrażeń? Potwierdzono właśnie, że wkrótce do kin trafi "Terrifier 3" i raczej nie jest to zaskoczeniem patrząc na zainteresowanie drugą częścią horroru.

Znowu będziecie wymiotować w kinach. Potwierdzono trzecią część horrorowego hitu

Druga część "Terrifier" została wyreżyserowana przez Damiena Leone. Opowieść o Art the Clownie (David Howard Thornton), który na ofiary swej potwornej zabawy wybiera nastoletnie rodzeństwo Siennę i Jonathana, to kino grozy, które wielu widzów w kinach przerosło. Media donosiły o przypadkach wymiotów czy omdleń.

Plotki się potwierdziły i rzeczywiście widzowie otrzymają 3. odsłonę horroru. Portal Deadline podaje, że za reżyserię ponownie będzie odpowiadać Damien Leone i na ekranie zobaczymy znowu Davida Howarda Thorntona oraz pojawi się też Lauren LaVera. Prace ruszą pod koniec 2023 roku. Na razie nie podano oficjalnej daty premiery, ale zapewne produkcji możemy się spodziewać w ostatnim kwartale 2024. Nie podano również szczegółów fabuły, jednak wiadomo, że znowu zobaczymy porządną rzeźnię na dużym ekranie.

Akcja "Terrifier 2. Masakra w Święta" rozgrywa się w Halloween. Tym razem klaun Art na swoje ofiary upatrzySiennę (Lauren LaVerra), jej najbliższych, oraz przyjaciół nastolatki. Maniakalny zabójca pokazał swoją prawdziwą bezlitosną twarz i udowodni, że jego okrucieństwo nie zna granic. 

„Trzeba przyznać, że jest tam naprawdę mocna i sadystyczna scena. Moim zdaniem mocniejsza niż w 1 części i jestem w stanie uwierzyć, że wrażliwszym się może niedobrze przy niej zrobić” – napisał jeden z internautów.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.