"Gwiezdne wojny" kontynuują ofensywę serialową. Zobaczcie zwiastun "The Bad Batch"

31.03.2021 13:47
"Gwiezdne wojny" kontynuują ofensywę serialową. Zobaczcie zwiastun "The Bad Batch" Fot. materiały prasowe/Disney+

Tęsknicie za "Star Wars: Clone Wars"? Twórcy serialu powracają ze spin-offem "The Bad Batch", elitarnym oddziałem klonów, których poznaliśmy w ostatnim sezonie popularnej produkcji. Zobaczcie zwiastun.

Star Wars: The Bad Batch - zobaczcie zwiastun nowego serialu

Lucasfilm opublikował zwiastun nadchodzącego serialu "Star Wars: The Bad Batch", który zadebiutuje na Disney+. Dowiadujemy się z niego, że tytułowa grupa klonów będzie przeżywała przygody lata po wydarzeniach z trylogii prequeli "Star Wars". W serialu pojawią się też postaci znane z innych produkcji ze świata "Gwiezdnych wojen" - wśród nich Fennec Shard ("The Mandalorian"), a także kapitan Rex i Saw Gerrera ("Wojny klonów"). 

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "The Bad Batch": 

Polecamy

"Star Wars: The Bad Batch" opowiada o tytułowym elitarnym składzie klonów, którzy pojawili się pierwszy raz w finałowym sezonie "Wojen Klonów". Po upadku Republiki, żołnierze muszą się odnaleźć w nowej rzeczywistości, pełnej chaosu, przemocy i brutalności.

Każdy z członków składu jest specjalistą w swojej dziedzinie, a razem są praktycznie nie do zatrzymania. 

Jednym z twórców "Star Wars: The Bad Batch" jest oczywiście Dave Filioni, współtwórca "Clone Wars" i "The Mandaloriana". Serial ma zadebiutować na Disney+ już 4 maja 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.