Kung Fu Panda powraca! Jack Black zagra w nowym serialu Netflixa "The Dragon Knight"

17.03.2022 13:19
Kung Fu Panda powraca! Jack Black zagra w nowym serialu Netflixa "The Dragon Knight" Fot. 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/East News

Jack Black znów wcieli się w Smoczego Wojownika/Pandę Po. Netflix potwierdził, że zrealizuje nowy serial animowany o przygodach wojowniczej pandy.

Jack Black powróci jako Kung Fu Panda. Tym razem w serialu

Opowieść o niepozornej pandzie Po, która jest przepowiedzianym przez legendę Smoczym Wojownikiem, zadebiutowała w roku 2008. Produkcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, bowiem od tamtego czasu powstały dwie kontynuacje i trzy seriale telewizyjne.

Polecamy

Od premiery trzeciej części filmu minie niedługo 6 lat, ale bohater żyje w świadomości widzów dzięki serialowi animowanemu z lat 2018-19 "Kung Fu Panda: The Paws of Destiny".

Teraz jednak przyszedł czas na kontynuację przygód Po z Jackiem Blackiem w roli głównej. 

Jak podaje Variety, niebawem zadebiutuje nowa produkcja, w której w roli głównej powróci gwiazdor kinowej serii. Netflix zamówił bowiem animację "Kung Fu Panda: The Dragon Knight". Jak dowiadujemy się z pierwszych informacji prasowych, Po wyruszy w nim na kolejną wyprawę.

Polecamy

Tym razem będzie musiał ocalić świat przed zniszczeniem, nie dopuszczając do przejęcia przez nowego wroga czterech potężnych broni. W tym trudnym zdaniu wspomoże go angielski rycerz znany jako Wędrujące Ostrze. Nie spodziewamy się, że w serialu powrócą gwiazdorzy wcielający się w innych mistrzów kung-fu (jak Jackie Chan, czy Angelina Jolie).

Za produkcję odpowie oczywiście studio DreamWorks Animation. "Kung Fu Panda: The Dragon Knight" to pierwszy od 2016 roku tytuł, w którym głosu głównemu bohaterowie ponownie użyczy Black. Na razie data premiery serialu jest jednak nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.