Netflix zdradził nazwiska głównych bohaterów serialu aktorskiego "Avatar"

17.11.2021 16:19
Netflix zdradził nazwiska głównych bohaterów serialu aktorskiego "Avatar" Fot. materiały prasowe/Nickelodeon

Aang - młody Władca wiatru powróci w kolejnej adaptacji serialu animowanego. Tym razem produkcją zajmie się platforma Netflix. 

Avatar - oto obsada serialu aktorskiego

W 2005 roku powstał serial animowany "Awatar: Legenda Aanga", w oryginale znany jako "Avatar: The Last Airbender". Produkcja łącząca elementy amerykańskich kreskówek z kreską i sposobem animacji charakterystycznymi dla anime cieszyła się dość dużą popularnością.

Polecamy

Oryginalna produkcja była emitowana na kanale Nickelodeon. Historia inspirowana kulturami Wschodu i Północy opowiada o 12-letnim magu powietrza Aangu, który odkrywa w sobie kolejną inkarnację Awatara - wyjątkowej osoby, która potrafi panować nad wszystkimi żywiołami. Los sprawia, że Aang i jego latający bizon zostają zamrożeni na 100 lat.

W ciągu wieku władzę na świecie przejął Naród Ognia. Magowie powietrza zostali zabici, a inne nacje z trudnością stawiają opór agresorom. Nastolatki z Południowego Plemienia Wody - Katara i jej brat Sokka przez przypadek odnajdują Aanga, który staje się jedyną nadzieją na pokonanie Narodu Ognia. 

Polecamy

Gordon Cormier wcieli się w Aanga, Kiawentiio w Katarę, Ian Ousley w Sokkę, Dallas Liu w Zuko, a Daniel Dae Kim w Lorda Ozai. Do obsady niedawno dołączyli również: Paul Sun-Hyung Lee jako wujek Iroh, Lim Kay Siu jako Gyatso oraz Ken Leung jako komandor Zhao. 

Niestety - na razie nie znamy daty premiery aktorskiego serialu "Avatar: The Last Airbender". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.