Serial "She-Hulk" jak "Deadpool"? Bohaterka ma rozmawiać z widzami i wyśmiewać MCU

07.07.2021 13:02
Serial "She-Hulk" jak "Deadpool"? Bohaterka ma rozmawiać z widzami i wyśmiewać MCU Fot. materiały prasowe/Marvel Comics

Jennifer Walters/She-Hulk (Tatiana Maslany) ma w końcu dołączyć do MCU w nadchodzącym serialu Disney+ zatytułowanym właśnie "She-Hulk". Wygląda na to, że produkcja będzie faktycznie inna od poprzednich tytułów od Marvel Studios.

She-Hulk jak Deadpool? Serial ma zawierać przełamywanie 4. ściany

Niedawno ruszyły zdjęcia do serialu "She-Hulk" i powoli dowiadujemy się coraz więcej na temat 30-minutowej komedii o prawniczce z Nowego Jorku. Jeden z raportów podchodzi ze strony The Direct, w którym dziennikarze zdradzili, że Jennifer bardzo często będzie przełamywała czwartą ścianę, zwracając się bezpośrednio do widzów. Na tym ma się to jednak nie kończyć - główna bohaterka ma sobie zdawać sprawę z tego, że jest w MCU.

Polecamy

Chociaż to może brzmieć jak zrzynka z Deadpoola, to bohaterka bardzo często korzystała z tego zabiegu artystycznego w swoich komiksach. To było bardzo widoczne zwłaszcza w serii "The Sensational She-Hulk" Johna Byrne'a, kiedy to Jennifer często naśmiewała się ze stereotypowych wydarzeń w Marvel Comics. Kto wie, może to samo zobaczymy w MCU (jak np. kompletnie niewyjaśniona zmiana Bruce'a Bannera w Profesora Hulka z "Avengers: Endgame").

W serialu "She-Hulk" Tatiana Maslany wcieli się w Jennifer Walters, prawniczkę z Nowego Jorku, której życie staje do góry nogami, gdy staje się ofiarą wypadku i otrzymuje transfuzję krwi od swojego kuzyna, Bruce'a Bannera. W wyniku tej sytuacji kobieta staje się nową wersją Hulka, co mocno wpływa na jej życie zawodowe. W serialu pojawią się Mark Ruffalo jako Hulk, Jameela Jamil jako Titania, Tim Roth jako Abomination oraz Ginger Gonzaga i Renee Elise Goldsberry w nieznanych rolach.

Polecamy

Showrunnerką serialu jest Jessica Gao, która pracowała przy serialach pokroju "Dolina Krzemowa" i "Rick i Morty". Wśród reżyserek znalazły się natomiast m.in. Kat Cairdo ("U nas w Filadelfii", "Brooklyn 9-9"), czy Anu Vaila ("A.P. Bio").

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.