"She-Hulk" - znamy szczegóły nadchodzącego serialu Marvela

18.02.2020 11:23
9 (2005) Fot. She-Hulk #9 (2005)

Disney+ szykuje kolejny serial na podstawie komiksów Marvela. Tym razem chodzi o historię, w której zadebiutuje nowa postać - She-Hulk. Znamy szczegóły produkcji o kuzynce Bruce'a Bannera.

W 2020 roku w kinach zadebiutują tylko dwa filmy Marvel Studios - "Black Widow" i "Eternals". Jednak to nie jedyna okazja do spotkania bohaterów z MCU. Na Disney+ pojawia się bowiem aż dwa seriale - "Falcon and the Winter Soldier" oraz "WandaVision". W produkcji są już kolejne tytuły, między innymi "She-Hulk". W sieci pojawiły się informacje dotyczące solowych przygód supersilnej zielonoskórej bohaterki.

"She-Hulk" - o czym będzie nowy serial Marvela?

Każdy fan komiksów doskonale zna She-Hulk. Jennifer Walters zadebiutowała w "Savage She-Hulk" #1 z 1980 roku. Została stworzona przez Stana Lee i Johna Buscemę tylko dlatego, że przedstawiciele Marvel Comics obawiali się, że inne przedsiębiorstwa wykorzystają popularność serialu "The Incredible Hulk" i na jej fali stworzą własną postać o nazwie She-Hulk. Z tego powodu zawczasu powołali do życia nową bohaterkę, żeby ustrzec się przed zmarnowaniem tkwiącego w niej  potencjału.

Przeczytaj także

Według informacji podanych przez portal The Illuminderi, serialowa geneza She-Hulk ma być bardzo podobna do komiksowego originu postaci. Walters będzie wymagała transfuzji krwi po postrzale i jedyną osobą, która może jej pomóc jest jej kuzyn Bruce Banner, lepiej znany jako Hulk. Zabieg medyczny spowodował, że napromieniowana krew Hulka przyczyniła się do przemiany prawniczki w żeńską wersję członka Avengers.

Przeczytaj także

Komiksowa She-Hulk o wiele bardziej panowała nad swoimi mocami, niż jej kuzyn, przede wszystkim w pełni zachowując swoją świadomość. Niewykluczone, że nowa bohaterka zastąpi Hulka, który został poważnie poszkodowany w filmie "Avengers: Endgame", co sprawiło, że nie może aktywnie uczestniczyć w życiu drużyny superbohaterów.

Przeczytaj także

"She-Hulk" - kiedy premiera?

Na razie serial jest na bardzo wczesnym etapie produkcji. Obecnie twórcy "She-Hulk" poszukują odtwórczyni tytułowej bohaterki. Trwa casting, na który mogą zgłaszać się kobiety każdego koloru skóry w wieku od 26 do 34 lat, mające zacięcie komediowe. Z opisu wymagań wynika więc, że serialowa She-Hulk, podobnie jaj jej papierowy odpowiednik, będzie rzucała żarcikami, a może nawet łamała czwartą ścianę.

Przeczytaj także

Prawdopodobnie w serialu gościnnie wystąpi Mark Ruffalo, który od 2012 roku wciela się w Bruce'a Bannera/Hulka. Zdjęcia do "She-Hulk" mają ruszyć jeszcze w roku 2020. Scenarzystką produkcji została znana z "Ricka i Morty'ego" Jessica Gao. Na premierę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Prawdopodobnie do roku 2022.

Przeczytaj także

Zobacz też: She-Hulk, Ms. Marvel i Moonknight - kim są bohaterowie nowych seriali Marvela?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.