"Stranger Things" - Will jest gejem i podkochuje się w Mike'u. Noah Schnapp potwierdził informacje

18.07.2022 11:57
"Stranger Things" - Will jest gejem i podkochuje się w Mike'u. Noah Schnapp potwierdził informacje Fot. materiały prasowe/Netflix

Stało się - po kilku latach spekulacji po 3. sezonie "Stranger Things" i 4. serii, która tylko podkręcała atmosferę, Noah Schnapp potwierdził, że jego bohater w serialu jest gejem i kocha swojego najlepszego kumpla.

Stranger Things - Noah Schnapp potwierdził, że Will Byers jest gejem

Przyszedł czas na koniec spekulacji - Will Byers jest gejem i podkochuje się w swoim najlepszym kumplu, Mike'u Wheelerze. Takim zdaniem podzielił się niedawno grający go Noah Schnapp, który w wywiadzie z Variety zakończył wszelkie teorie i niedopowiedzenia, potwierdzając domysły właściwie każdego fana "Stranger Things".

Polecamy

Aktor stwierdził, że jest to dość oczywiste, ale cały wątek potrzebował sporo czasu, żeby być wiarygodnym i bardziej skomplikowanym emocjonalnie:

To chyba oczywiste? To się zaczęło już w pierwszym sezonie - pewnie, zawsze można było to tłumaczyć tym, że dorasta po prostu trochę wolniej od swoich kumpli. Ale teraz wszyscy są już starsi, więc i to jest bardzo prawdziwe. Jest na 100% gejem i kocha Mike'a. Ale to powolny proces. Musiał taki być, żeby był wiarygodny i piękny.

Schnapp zdradził też, że komplementy na temat scenariusza dostał też od przypadkowych osób, które są bardzo zżyte z postacią Willa:

I taki chyba jest - byłem niedawno w Paryżu i podszedł do mnie facet w średnim wieku, który powiedział: "Wow, ten Will to świetna postać. Bardzo się z nim zżyłem, bo jest dokładnie taki sam, jak ja w jego wieku". To sprawiło mi ogromne szczęście. Dufferowie napisali prawdziwą postać, z prawdziwą podróżą i prawdziwą wewnętrzną walką, z którą ludzie mogą poczuć prawdziwe powiązanie.
Polecamy

Aktor przyznał jednak, że nie wie za bardzo, co twórcy planują dla jego postaci na finałowy sezon, twierdząc, że "nie ufają mu ze spoilerami".  

Wszystkie 4. sezony serialu są już dostępne na Netflix. W produkcji jest już także finałowa seria, która na razie nie ma jednak daty premiery.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.