"Wiedźmin" - Netflix zdradził, kiedy zobaczymy 2. sezon serialu

21.04.2021 10:45
"Wiedźmin" - Netflix zdradził, kiedy zobaczymy 2. sezon serialu Fot. materiały prasowe/Katalin Vermes/Netflix

Niedawno Henry Cavill potwierdził, że zakończono zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina". Szef Netfliksa zapowiedział, że serial zobaczymy już całkiem niedługo.

Wiedźmin - 2. sezon serialu pojawi się jeszcze w tym roku?

"Wiedźmin" był jedną z ofiar pandemii koronawirusa - prace nad serialem były wstrzymywane, Henry Cavill w pewnym momencie nabawił się kontuzji, ale summa summarum wszystko skończyło się dobrze i na przełomie marca/kwietnia 2021 roku zakończono zdjęcia do 2. sezonu produkcji. Szef Netfliksa, Ted Sarandos poinformował niedawno, że premiera nowych odcinków odbędzie się jeszcze w tym roku.

Polecamy

Sarandos podsumował niedawno pierwszy kwartał 2021 roku i w trakcie rozmowy z inwestorami poinformował ich, że jeszcze w tym roku pojawią się kontynuacje popularnych seriali - chodziło mu konkretnie o "Cobra Kai", "You" i "Wiedźmina":

W pierwszej połowie roku przeżyliśmy lekkie zawieszenie, ponieważ wiele seriali musiało być opóźnione. Niewątpliwie wrócimy do bardziej stabilnych wyników w drugiej połowie tego roku, zwłaszcza w 4. kwartale, kiedy powrócą nasze największe seriale pokroju "Wiedźmina", "You" i "Cobra Kai".
Polecamy

Konkretnej daty na razie nie znamy, ale możemy się spodziewać, że będzie to raczej listopad/grudzień 2021 roku. Wiemy, że na pewno zobaczymy znowu Henry'ego Cavilla, Freyę Allen i Anyę Chalotrę. 

A co nas czeka w nowych odcinkach serialu? Jak podaje portal Redanian Intelligence, w drugim sezonie "Wiedźmina" zadebiutuje Dziki Gon. Oprócz tego wiemy, że kolejne odcinki zostały oparte na powieściach "Krew elfów" i "Czas pogardy" oraz opowiadaniu "Miecz przeznaczenia". Zobaczymy więc między innymi Ciri trenującą pod okiem Geralta w Kaer Morhen. Wiemy też, że jeden z odcinków będzie poświęcony "Ziarnu prawdy", jednej z najbardziej ikonicznych opowieści o Geralcie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.