Gotowi na powrót do biura? Powstaje już 3. sezon "The Office PL"

26.05.2023 15:38
Gotowi na powrót do biura? Powstaje już 3. sezon "The Office PL" Fot. materiały prasowe/Canal+

"The Office PL" to zaskakująco dobra wersja legendarnego serialu komediowego, która jednak znacznie różni się od swoich pierwowzorów. Canal+ zapowiedział właśnie, że powstanie 3. sezon produkcji.

The Office PL z trzecim sezonem. Co nowego w Kropliczance?

Po sukcesie dwóch pierwszych sezonów twórcy wrócili na plan i szykują kolejną dawkę oryginalnych i nieprzejmujących się polityczną poprawnością żartów. Premiera trzeciej odsłony "The Office PL" już jesienią w CANAL+ online i na antenie CANAL+ PREMIUM.

Twórcy postanowili uczcić ten sukces, dzieląc się w swoich mediach społecznościowych wideo ze startu zdjęć do 3. sezonu "The Office PL". To co, czołem pracy i DZIEŃ DOBRY KROPLICZANKO!:

Na tym jednak nowości się nie kończą - Canal+ opublikował szereg informacji dotyczących 3. sezonu popularnej produkcji:

Pierwszy w historii pomysł Patrycji, który ma sens, walka Michała o przetrwanie na stanowisku prezesa, zdrada dokonana przez najlepszego przyjaciela oraz wojna o serce Asi - pracowników Kropliczanki czekają duże zmiany, wyzwania i sytuacje, na które często jedyną reakcją może być facepalm. Dodatkowo "młody i dynamiczny" zespół powiększy się o dwa nowe etaty - w tych rolach Mateusz Król (KRYPTONIM POLSKA) i Małgorzata Gorol (ŚUBUK).

Za kamerę powraca Maciej Bochniak, natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego.

Tak jak wspomnieliśmy, nowe odcinki "The Office PL" zadebiutują na Canal+ już jesienią 2023 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.