Powrót na salony już niedługo. Zobaczcie zwiastun "Królowej Charlotty: Opowieści ze świata Bridgertonów"

24.03.2023 10:33
Powrót na salony już niedługo. Zobaczcie zwiastun "Królowej Charlotty: Opowieści ze świata Bridgertonów" Fot. materiały prasowe/Netflix

Już za miesiąc na Netflixie pojawi się pierwszy spin-off "Bridgertonów" w postaci "Królowej Charlotty". W sieci pojawił się kolejny oficjalny zwiastun produkcji.

Królowa Charlotta - zobaczcie zwiastun nowego serialu Netflixa

"Charlotto, poznaj George'a". Już wkrótce do serwisu Netflix trafi produkcja "Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów", czyli dramat o początkach historii miłosnej, bez której nie byłoby tytułowego "świata Bridgertonów".

Polecamy

Ten prequel z uniwersum Bridgertonów to opowieść o życiu królowej Charlotty i jej drodze do władzy oraz o jej małżeństwie z królem Jerzym, które zapoczątkowało piękną historię miłosną i zmiany społeczne. W rezultacie tych zmian powstał towarzyski światek regencji, w którym brylują bohaterowie "Bridgertonów".

W sieci pojawił się kolejny zwiastun produkcji, który zobaczycie poniżej:

Polecamy

W serialu zagrają: India Amarteifi(młoda królowa Charlotta), Corey Mylchreest (młody król Jerzy), Golda Rosheuvel (starsza królowa Charlotta), Arsema Thomas (młodsza Agatha Danbury), Adjoa Andoh (starsza Lady Agatha Danbury) i Ruth Gemmell (Lady Violet Bridgerton) oraz Michelle Fairley (księżniczka Augusta). 

Producentką i scenarzystką nowej produkcji jest oczywiście Shonda Rhimes, która jest pomysłodawczynią całego serialowego świata "Bridgertonów".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.