30 Seconds to Mars zagrał w Krakowie [GALERIA]

Aleksandra Degórska
30.08.2018 11:20
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Fani dosłownie oszaleli na koncercie kapeli Jareda Leto. Zobaczcie zdjęcia z koncertu 30 Seconds to Mars w Krakowie.

29 sierpnia 2018 odbył się drugi w tym roku koncert 30 Seconds to Mars w naszym kraju. Tym razem zespół wystąpił w Tauron Arenie w Krakowie i jak zwykle na występie Amerykanów zebrał się tłum wiernych fanów formacji. Nic zresztą dziwnego, bo 30 Seconds to Mars został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie

30 Seconds to Mars ma na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny oraz stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 11 czerwca 2018 roku gitarzysta Tomo Miličević poinformował swoich fanów o odejściu z 30 Seconds to Mars i niestety w Polsce zespół wystąpił już jako duet.

30 Seconds to Mars w Krakowie

Kapela z Jaredem Leto promuje obecnie materiał z najnowszej płyty „America”, który pojawił się na rynku 6 kwietnia 2018, chociaż na koncercie oczywiście nie mogło zabraknąć słynnych, radiowych hitów grupy. Występ rozpoczął się od utworu „Monolith” z nowej płyty, następnie grupa przeszła do kawałków „Up in the Air”, „Kings and Queens”, „This Is War”.

Setlista nie różniła się znacznie od tej z Łodzi. Fani usłyszeli takie hity, jak m.in. „Do or Die”, „The Kill (Bury Me)”, „Hurricane” czy „Closer to the Edge”.

Między utworami Jared Leto często zagadywał publiczność na temat... pierogów. Przy okazji wizyty 4 maja 2015 roku zjedli aż 35 rodzajów.

Natomiast podczas ostatniej piosenki w Krakowie Jared Leto postanowił zaprosić na scenę publiczność i w konsekwencji pojawiło się na niej ze 100 fanów.

Obejrzyjcie zdjęcia, jak bawiła się publiczność na koncercie 30 Seconds to Mars.

Jako support wystąpiła Natalia Nykiel, która miała przyjemność zaśpiewać na jednej scenie z 30 Seconds to Mars jeszcze podczas łódzkiego występu 18 kwietnia 2018. W związku z tą współpracą wokalistce zaproponowano występ przed amerykańskim zespołem w Krakowie. Nykiel towarzyszył na scenie wybitny polski perkusista Maciek Gołyźniak.

Zobaczcie zdjęcia z występu młodej wokalistki:

Natalia Nykiel ma na swoim koncie 2 krążki, przy czym debiutancka płyta „Lupus Electro” z 2014 roku pokryła się złotem. To właśnie na tym albumie pojawił się hit „Bądź duży”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.