Annihilator na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]

Maciej Koprowicz
03.08.2017 13:45
Annihilator na Wacken Open Air 2017 [GALERIA] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Kanadyjscy thrashowcy zagrali na festiwalu Wacken Open Air w Niemczech. Zobaczcie naszą fotorelację z ich występu w obiektywie Romany Makówki.

Annihilator to jeden z najważniejszych metalowych zespołów pochodzących z Kanady. Jego muzyka zawiera elementy thrashu, speed metalu, a nawet metalu progresywnego. Takie płyty formacji, jak „Never, Neverland” z 1990 czy „Refresh The Demon” z 1996 należą do metalowej klasyki. Liderem Annihilatora jest Jeff Waters, wokalista i wirtuoz gitary.

Zespół był 2 sierpnia 2017 jedną z atrakcji tegorocznej edycji festiwalu Wacken Open Air. Antyradio.pl jako jedna z niewielu redakcji otrzymała na festiwal pełną, ekskluzywną akredytację fotograficzną. Zobaczcie zdjęcia z występu Annihilatora w obiektywie Romany Makówki:

Wacken Open Air, odbywający się w miejscowości Wacken w północnych Niemczech to jedna z największych metalowych imprez na świecie. W poprzednich latach na scenie festiwalu gościły takie gwiazdy, jak Sabaton, Tarja Turunen, Saxon, Within Temptation, Dragonforce i Bullet For My Valentine. W 2017 roku w programie imprezy są koncerty m.in. Mayhem, Napalm Death, Marilyna Mansona, Megadeth, Lacuny Coil, Apocalyptiki, Paradise Lost, Kreatora, Alice Coopera i wielu innych. Pierwszego dnia zagrały m.in. Ugly Kid Joe i Flotsam And Jetsam - sprawdźcie nasze fotorelacje z tych koncertów.Wacken Open Air 2017 trwa od 2 do 5 sierpnia 2017.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.