Bullet For My Valentine na Wacken Open Air 2016 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
06.08.2016 16:59
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół zagrał 5 sierpnia 2016 roku na True Metal Stage. Mamy zdjęcia z tego wydarzenia. Zobaczcie, jak fani bawili się na tym koncercie.

Podczas Wacken Open Air 2016, który odbywa się w dniach 3-6 sierpnia 2016 na kilku scenach zaprezentowali się tacy artyści, jak Phil Campbell's All Starr Band, Skyline, Vader, Foreigner czy Tarja Turunen.

Również walijski zespół Bullet For My Valentine zagrał podczas trzeciego dnia imprezy. Kapela już wkrótce zaprezentuje się przed polską publicznością w ramach pierwszej edycji festiwalu Capital of Rock 27 sierpnia 2016 obok zespołów Rammstein i Limp Bizkit.

Jeśli jesteście ciekawi w jakiej koncertowej formie jest zespół to obejrzyjcie fotografie z koncertu Bullet For My Valentine podczas Wacken Open Air 2016:

Tak natomiast bawili się fani na tym występie:

Jakie kompozycje wykonał tego dnia zespół?

Setlista:

 1. No Way Out
 2. Skin
 3. 4 Words (To Choke Upon)
 4. Hand of Blood
 5. Army of Noise
 6. Drum Solo
 7. Raising Hell
 8. Scream Aim Fire
 9. Tears Don't Fall
 10. Alone
 11. You Want a Battle? (Here's a War)
 12. Your Betrayal
 13. Waking the Demon

Zobaczcie również nagranie z tego koncertu:

Dyskografię zespołu zamyka „Venom” 14 sierpnia 2015 roku. Z tej właśnie płyty pochodzą takie numery, jak „No Way Out”, „You Want A Battle? (Here’s A War)” czy „Army of Noise”.

Jak można było się tego domyślić, zespół wykonał zarówno numery z ostatniej płyty, jak również i starsze hity, które chętnie wyśpiewywał tłum.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.