Flotsam And Jetsam na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]

Maciej Koprowicz
03.08.2017 15:26
Flotsam And Jetsam na Wacken Open Air 2017 [GALERIA] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Thrashmetalowy Flotsam And Jetsam rozgrzał publiczność festiwalu Wacken Open Air 2017. Zobaczcie naszą relację z koncertu zespołu w obiektywie Romany Makówki.

Grupa Flotsam And Jetsam powstała w 1981 w Phoenix. Należy do najważniejszych wykonawców amerykańskiego thrash metalu. Najsłynniejsze jej dokonania to płyty „No Place For Disgrace” z 1988 i „When The Storm Comes Down” z 1990. Zespół, którego nazwa zainspirowana jest postaciami z „Władcy Pierścieni” J.R.R. Tolkiena, chętnie nawiązuje do gatunku fantasy.

Tak było też 2 sierpnia 2017, gdy Flotsam And Jetsam dał koncert w ramach tegorocznej edycji festiwalu Wacken Open Air. Wokalista Eric Knutson zaśpiewał w stroju… zielonego goblina. Popisy zespołu rozgrzały festiwalową publiczność do tego stopnia, że wśród widzów nie brakowało pań w mocno niekompletnej garderobie… Zobaczcie zdjęcia z występu Flotsam And Jetsam autorstwa naszej fotograf, Romany Makówki:

Wacken Open Air, który odbywa się corocznie w Wacken w Niemczech to jeden z największych metalowych festiwali świata. W poprzednich latach jego gwiazdami byli tacy artyści, jak Sabaton, Tarja Turunen, Saxon, Within Temptation, Dragonforce i Bullet For My Valentine. W 2017 roku w programie imprezy są występy m.in. Mayhem, Napalm Death, Megadeth, Marilyna Mansona, Apocalyptiki, Lacuny Coil, Paradise Lost, Kreatora, Alice Coopera i wielu innych gwiazd ciężkiego grania. Wacken Open Air 2017 trwa od 2 do 5 sierpnia 2017.

Antyradio.pl jako jedna z niewielu redakcji otrzymała pełną, ekskluzywną akredytację fotograficzną na festiwal. Zobaczcie nasze galerie z koncertów Annihilatora i Ugly Kid Joe.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.