Hollywood Vampires zagra w Warszawie. Co czeka fanów na koncercie?

Aleksandra Degórska
12.06.2018 11:54
Hollywood Vampires|undefined Fot. Kyler Clark / materiały prasowe

Supergrupa już jest w stolicy! Sprawdźcie rozpiskę czasową koncertu Hollywood Vampires oraz obejrzyjcie zdjęcia z trasy koncertowej.

Koncert Hollywood Vampires już niedługo! Dla niewtajemniczonych przypomnimy, że w latach 70. Alice Cooper stworzył rock'n'rollową supergrupę wraz z muzykami, którzy wpadali razem z nim do barów Los Angeles. Zespół miał krótki żywot, ale jednak powrócił w 2015 roku - wtedy właśnie Alice postanowił wskrzesić Hollywood Vampires.

W skład grupy wchodzą Joe Perry’ego i Johnny Depp. Dotychczas zespół wydał jeden album, na którym znalazły się nowe interpretacje wielkich przebojów rocka lat 60. i 70., m.in. utwory The Who, The Doors, T.Rex czy Led Zeppelin. Wszystkie te piosenki usłyszymy już 12 czerwca 2018 na warszawskim Torwarze. Bilety od 179 zł kupicie na eBilet.pl.

Czego można się spodziewać po tym koncercie? Na pewno nie zabraknie rockowych klasyków i spektakularnego show. Zobaczcie, jak muzycy radzą sobie podczas tegorocznej trasy koncertowej:

Jako support w Warszawie zaprezentuje się Hollywood Undead. Jeżeli wybieracie się na koncert supergrupy koniecznie zapoznajcie się z rozpiską czasową imprezy.

Hollywood Vampires w Warszawie: rozpiska czasowa

Co dzieje się z Johnnym Deppem?

Od jakiegoś czasu fani Johnny'ego Deppa dyskutują o wyglądzie aktora, który ostatnio mocno schudł. Niektórzy zaczęli się martwić, że gwiazdor jest chory, inni natomiast twierdzą, że Depp szykuje się do nowej roli, dlatego tak się zmienił. Obejrzyjcie zdjęcia zza kulis koncertów Hollywood Vampires i oceńcie sami:

Polscy fani szykują się już na koncert zespołu i jeden z wielbicieli aktora mocno się stara, żeby dostać jego autograf na nagim portrecie aktora. Pomysł wydaje się szalony, ale kto nie chciałby mieć podpisu Jacka Sparrowa na obrazie?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.