Kasia Lipert na Castle Party 2017 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
16.07.2017 09:52
Kasia Lipert na Castle Party 2017 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Jeden z największych festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego odbywa się w tym roku w dniach 13 - 16 lipca 2017 na zamku w Bolkowie.

Sobotnie koncerty 15 lipca 2017 na zamku Bolkowie otworzyła absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, Kasia Lipert. Ta niezwykle ciekawa artystka jest skrzypaczką elektryczną wykonującą muzykę w stylu rocka symfonicznego.

Kasia jest doskonale znana bolkowskiej publiczności choćby z rockowo-folkowego projektu Castle Dreams, z którym odnosi artystyczne sukcesy koncertując nieprzerwanie od 2008 roku. Skrzypaczka nagrała z nimi dwa albumy. Na swoim koncie ma również liczne współprace miedzy innymi z Blackmore’s Night, Haggard oraz Bare Infinity, z którymi nagrała płytę „Fabula Antiqua” i odbyła koncertowe tourne w Niemczech. Jest również uczestniczką muzycznego programu Must be the Music, w którym otrzymała pozytywne recenzje od wszystkich jurorów.

W kwietniu 2016 roku artystka rozpoczęła swój autorski projekt, w którym energetyczne skrzypce elektryczne wraz z oprawą muzyczno-wizualną dają niepowtarzalny efekt koncertowego show. Starannie dobrany repertuar oraz ogromny talent Kasi sprawiły, że bolkowska publiczność na długo nie zapomni tego koncertu. Ale nie koniec na tym niespodzianek. Kasi Lipert towarzyszyła gościnnie Karolina Andrzejewska (Batalion d’Amour). Piosenkarka ubrana w specjalnie zaprojektowaną na tę okazję suknię zaśpiewała „Cienie”, „This night” oraz „Noster Eternum”. Na setliscie nie zabrakło również „Raven”, „Tower” oraz brawurowo wykonanego „Lady Betty Lake”.

Zobaczcie jak prezentowały się na scenie obie Panie:

Podczas drugiego dnia Castle Party bolkowska publiczność zobaczyła również między innymi Batalion d'Amour, rosyjską grupę Arkona oraz Diary of Dreams.

A Wy co sądzicie o muzycznych duetach?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.