Kobranocka na Jarocin Festiwal 2016 [GALERIA]

Magda Słomka
09.07.2016 08:48
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Grupa z Torunia wystąpiła podczas drugiego dnia Jarocin Festiwal 2016. Zobaczcie, jak było…

Kobranocka rozpoczęła drugi dzień jarocińskiego festiwalu na głownej scenie. Był to ósmy występ kapeli w tym miejscu. Pierwszy koncert zespołu w Jarocinie odbył się w 1986 roku i to właśnie wtedy Kobranocka wygrała festiwal zdobywając najwięcej głosów publiczności – stało się tak zaledwie rok po zawiązaniu grupy. W tamtym czasie festiwal określało się jako Ogólnopolski Przegląd Muzyki Młodej Generacji

Zespół powrócił do kultowego miejsca, by zagrać zarówno przeboje sprzed 30 lat jak „List z pola boju”, ale też i nowsze.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu!

Koncert trwał w najlepsze, jednak wszystko się kiedyś kończy. Publiczność chciała więcej, jednak nie było jej dane wysłuchać bisu… Mimo tego, zarówno fani, jak i muzycy, będą wspominać występ z uśmiechem.

Zrzut ekranu 2016-07-09 o 08.51.50

8 lipca 2016 roku na Jarocin Festiwal można było usłyszeć także takie zespoły jak The Prodigy, Sweet Noise czy projekt Nowsza Aleksandria zorganizowany z okazji 30-lecia wydania płyty „Nowa Aleksandria” grupy Siekiera. W pierwszy dzień festiwalu wystąpili m.in. Five Finger Death Punch, Luxtorpeda, TSA czy Oberschlesien.

Byliście w Jarocinie na występie Kobranocki?

Magda Słomka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.