Manson i Megadeth na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]

Sergiusz Kurczuk
12.08.2017 18:23
Manson i Megadeth na Wacken Open Air 2017 [GALERIA] Fot. Romana Makówka

Marilyn Manson oraz Megadeath wystąpili podczas trzeciego dnia festiwalu Wacken Open Air 2017. Fani, którzy widzieli koncerty napewno zapamiętają oba świetne występy. 

Trzeci, przedostatni dzień festiwalu Wacken Open Air obfitował w gwiazdy światowego formatu. Na dużych scenach można było zobaczyć między innymi: Apocalyptica i  Paradise LostLacuna Coil i Trivium oraz szalenie popularny w Polsce Emperor. Jako główni headlinerzy wystąpili natomiast Megadeth oraz Marilyn Manson.
Rudy i spółka pojawili się na głównej scenie równo o 23.00. Zespół podczas koncertów nadal promuje ostatni krążek formacji „Dystopia”
Krążek pojawił się na rynku 22 stycznia 2016 roku. To właśnie na tej płycie znalazły się takie numery, jak chociażby „Fatal Illusion”, „Dystopia”, „The Threat Is Real”, „Poisonous Shadows” czy „Post American World”

W czasie ponad godzinnego show panowie nie zapomnieli jednak o największych hitach zespołu. 
Setlista przedstawiała się następująco:
1.Hangar 18
2.Wake Up Dead
3.In My Darkest Hour
4.The Threat Is Real
5.Sweating Bullets
6.Conquer or Die!
7.Lying in State
8.Poisonous Shadows
9.Trust
10.Fatal Illusion
11.Tornado of Souls
12.Dystopia
13.Symphony of Destruction
14.Mechanix
15.Peace Sells
Encore:
16.Holy Wars... The Punishment Due 

Zobaczcie zdjęcia z tego koncertu:

Manson, który w zeszłym miesiącu był gwiazdą Metal Hammer Festiwal, tym razem nie zaliczył żadnej wpadki
O dziwo nie zdenerwował się również na fotografów, a chwilami można było odnieść wrażenie, że jest zadowolony i odprężony
Jeden z największych showmanów XXI wieku i tym razem nie zawiódł swoich fanów, prezentując dopracowany w każdym calu spektakl na najwyższym poziomie.

Zobaczcie zdjęcia z występu artysty:

Wacken Open Air to jeden z największych na świecie festiwali muzyki metalowej. Organizowany jest co roku od 1990 w Wacken w Szlezwik-Holsztynie na północy Niemiec. Festiwal co roku przyciąga ogromne rzesze fanów, którzy przez cztery dni mogą zobaczyć swoich idoli na ośmiu scenach równocześnie. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.