Mastodon wystąpi w Polsce w 2017

Aleksandra Degórska
07.08.2017 12:23
|north Fot. Agnieszka vSpectrum Jędrzejewska

Amerykański zespół jeszcze w tym roku zagra w naszym kraju promując najnowszy studyjny krążek. W jakiej cenie kupicie bilety na to wydarzenie?

Mastodon całkiem niedawno, bo 4 lipca 2017 roku zaprezentował się polskiej publiczności w gdańskim klubie B90. Ci, którzy nie załapali się na ten koncert będą mogli niedługo nadrobić zaległości.

Zespół pojawi się 11 listopada 2017 w warszawskim klubie Progresja. Amerykanie przyjadą do Polski promować wydaną w marcu 2017 roku płytę „Emperor of Sand”, która jest najlepiej sprzedającym się albumem w historii zespołu. W pierwszym tygodniu fani zakupili 43 tysiące egzemplarzy nowego krążka.

Będzie to wyjątkowy koncert również ze względu na gościa specjalnego nadchodzącej trasy koncertowej. Wspomnianym artystą będzie Scott Kelly (Neurosis), który wystąpi na scenie w kilku numerach wraz z grupą Mastodon.

W roli supportu zaprezentują się post-metalowcy z Russian Circles.

Przedsprzedaż biletów wystartuje 9 sierpnia 2017 o godzinie 12:00 i wejściówki kupicie za 105 złotych, zaś w dniu koncertu za 120 złotych.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.