Mystic Festival 2019: Trivium i Within Temptation w Krakowie [ZDJECIA]

27.06.2019 16:39
Within Temptation|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Drugiego dnia Mystic Festival 2019 wystąpili między innymi Trivium i Within Temptation. Zobaczcie zdjęcia z ich koncertów.

Mystic Festival 2019 powraca i to w wielkim stylu. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zaproponowali słuchaczom naprawdę atrakcyjny line-up. W dniach 25-26 czerwca 2019 roku fani ciężkich brzmień  mogli usłyszeć w Krakowie Slipknota, Eluveitie, Testament i Amon Amarth.

W drugim dniu imprezy na głównej scenie prócz rewelacyjnego koncertu grupy Sabaton wystąpili również Grand Magus, Frog Leap, Trivium oraz Within Temptation.

Mystic Festival 2019: Trivium w Polsce.

Grupa Trivium to jeden z najpopularniejszych współczesnych amerykańskich zespołów metalowych. Powstał w 1999 roku w Orlando na Florydzie z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Matta Heafy’ego.

Trivium zalicza się do światowej czołówki wykonawców, którzy orbitują wokół thrashu, metalcore'a i nawet melodyjnego death metalu. Grupa odniosła ogromny sukces komercyjny, a ich albumy rozeszły się na świecie w kilku milionach egzemplarzy.

Przeczytaj także

Matt i jego koledzy z Trivium, Corey Beaulieu, Paolo Gregoletto i Alex Bent promowali wydany w 2017 roku album "The Sin And The Sentence". Wyjątkowy, bo pierwszy w historii zespołu, na który wszystkie teksty napisał Paolo.

Zobacz jak grupa zaprezentowała się przed krakowską publicznością.

Mystic Festival 2019: Within Temptation zagrało w Polsce

Formacja Within Temptation powstała w 1996 roku z inicjatywy Roberta Westerholta i Sharon den Adel. Rok później ukazał się debiutancki longplay kapeli „Enter”. Obecnie grupa promuje swoje najnowsze wydawnictwo "Resist". Album ukazał się 1 lutego 2019 roku.

Zobacz zdjecia z wystepu  Within Temptation  w Krakowie

Setlista koncertu wyglądała następująco:

 1. Raise Your Banner
 2. The Reckoning
 3. In the Middle of the Night
 4. Stand My Ground
 5. The Heart of Everything
 6. Angels
 7. Paradise (What About Us?)
 8. In Vain
 9. Faster
 10. Ice Queen
 11. Supernova
 12. Mad World
 13. Our Solemn Hour
 14. Covered By Roses
 15. What Have You Done
 16. Mother Earth

Byliście na tegorocznej edycji Mystic Festival ?  Który z koncertów podobał się Wam najbardziej?  

Zobacz również: Wokalista Trivium nagrał akustyczny cover najnowszego utworu Slipknot "Unsainted"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.