Pol'and'Rock 2018: Jak wyglądał występ Nocnego Kochanka, na którym według organizatorów bawiło się 700 tys. ludzi?

Aleksandra Degórska
07.08.2018 14:37
|north Fot. Damian Mekal / Antyradio.pl

Obejrzyjcie nagrania z szalonego koncertu grupy Nocny Kochanek.

Nocny Kochanek pojawił się na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą już drugi raz. W 2017 roku zespół wygrał eliminacje do Przystanku Woodstock i mógł zaprezentować się 5 sierpnia 2017 na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Na widowni pojawiła się naprawdę spora liczba osób.

Również podczas koncertu na Pol'and'Rock atmosfera była bardzo gorąca. Jurek Owsiak podał, że na występie Nocnego Kochanka, który zagrał 3 sierpnia 2018 na Dużej Scenie zebrało się około 700 tysięcy osób. Nie wiadomo, czy ta liczba jest prawdą, niemniej na koncert polskiej grupy przyszły tłumy, które świetnie bawiły się na koncercie zespołu. Piosenki formacji zostały odśpiewane przez fanów, którzy bawili się do upadłego.

Zobaczcie, jak Nocny Kochanek wypadł przed publicznością w Kostrzynie nad Odrą:

Obejrzyjcie również materiał zza kulis:

Mamy również dla Was zdjęcia z tego widowiskowego koncertu:

Nocny Kochanek cały czas promuję drugą płytę Nocnego Kochanka „Zdrajcy Metalu”. Już we wrześniu grupa wchodzi do studia, aby na początku 2019 roku zaprezentować światu swój trzeci album. Pierwsza i to poważna odsłona zespołu Nocny Kochanek pojawi się już niebawem na 15. urodzinach warszawskiego klubu Progresja Music Zone. Night Mistress zagra 24 listopada 2018 obok Tides From Nebula i Spoiwo.

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Pol'and'Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego tegoroczna edycja odbyła się w terminie 2-4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. Na imprezie wystąpili m.in. Judas Priest, Gojira czy Goo Goo Dolls. Zobaczcie również, jak fani bawili się w strefie Antyradia  1. dnia festiwalu, 2. dnia festiwalu oraz 3. dnia.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.