Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 2. dnia Pol'and'Rock 2018?

Justyna Kierzkowska
04.08.2018 14:14
Pol'and'Rock Festival 2018 - Strefa Antyradia 2. dnia festiwalu|undefined Fot. Antyradio

2. dnia festiwalu w strefie Antyradia na Pol'And'Rock 2018 fani mogli spotkać ulubionych prezenterów, popatrzeć, jak wygląda ich praca na żywo i wziąć udział w spotkaniach z zespołami.

Kolejny dzień festiwalu w Kostrzynie nad Odrą upłynął pod znakiem koncertów francuskiej Gojiry oraz amerykańskiej grupy Goo Goo Dolls, która specjalnie dla publiczności zagrała swój największy hit, nagrany w 1998 roku kawałek „Iris”, który pojawił się na soundtracku do filmu „Miasto Aniołów” – w produkcji wystąpili Meg Ryan i Nicolas Cage. Z tej okazji zespół zamieścił także zdjęcie na swoim Instagramie:

Pol'And'Rock Festival 2018 - fani w strefie Antyradia

Drugiego dnia pierwszej edycji Przystanku Woodstock pod zmienioną nazwą - Pol'And'Rock Festival 2018 - odbyły się spotkania m.in. z grupami Łydka Grubasa a także kapelą Booze & Glory. Jak fani bawili się w stresie Antyradia oraz jaka atmosfera panuje na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą? Bez wątpienia gorąca, ponieważ upalna pogoda nie rozpieszcza festiwalowiczów. W takich warunkach jednak świetnie sprawdzają się bandany Antyradia, które można zarzucić na głowę.

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą zagrają m.in. You Me At Six, Artur Barciś i Tides From Nebula. Pojawią się także Wojtek Mazolewski, Death by Chocolate, YB, jak również In Flames, Vile Assembly, Apey & The Pea oraz Bogowie Metalu - Judas Priest. 

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.