Pol'and'Rock 2018: Nocny Kochanek pobił rekord frekwencji

Aleksandra Degórska
06.08.2018 13:34
Nocny Kochanek na Pol'And'Rock Festival 2018|undefined Fot. Damian Mekal / materiały prasowe

Muzycy Nocnego Kochanka chyba się tego nie spodziewali!

Pol'And'Rock Festival 2018 przeszedł do historii. Setki różnych aktywności, spotkania z postaciami telewizyjnymi, wybitnymi sportowcami i przedstawicielami świata sztuki, a wreszcie koncerty na pięciu scenach, w ramach których obok absolutnych gwiazd pojawiały się też zespoły rozpoczynające karierę.

Działo się wiele i gorące temperatury wcale nie zniechęciły fanów dobrej muzyki. 3 sierpnia 2018 na Dużej Scenie wystąpił Nocny Kochanek. Zespół cieszy się dużą i wyprzedaje wiele swoich koncertów, ale to, co działo się pod sceną podczas festiwalu zaskoczyło nawet muzyków.

Rekord frekwencji na koncercie Nocnego Kochanka na Pol'And'Rock Festival 2018

Jeszcze w 2017 roku Nocny Kochanek występując na ówczesnym Przystanku Woodstocku spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności. Okazało się jednak, że w 2018 roku formacja pobiła rekord, bowiem na ich show przyszło około 700 tysięcy osób.

Nocny Kochanek podzielił się tą wiadomością z fanami udostępniając specjalny post na swoim profilu na Facebooku:

Zobaczcie, jak kapela wypadła na festiwalu:

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Pol'and'Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego tegoroczna edycja odbyła się w terminie 2-4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. Na imprezie wystąpili m.in. Judas Priest, Gojira czy Goo Goo Dolls. Zobaczcie również, jak fani bawili się w strefie Antyradia  1. dnia festiwalu, 2. dnia festiwalu oraz 3.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.