Poznaliśmy support przed warszawskim koncertem Rammsteina

06.05.2022 13:35
Rammstein Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Rammstein ogłosił supporty, które pojawią się na nadchodzącej trasie koncertowej. Kto zagra w Warszawie?

Rammstein promuje właśnie swój najnowszy album "Zeit" i niedługo odwiedzi Polskę. 16 lipca 2022 roku niemiecki zespół zagra na PGE Narodowym. W końcu poznaliśmy support, który wystąpi przed gwiazdą.

Polecamy

Rammstein w Polsce. Poznaliśmy support warszawskiego koncertu

Już nie możecie się doczekać polskiego koncertu Rammsteina? Występ zbliża się wielkimi krokami i organizator koncertu ogłosił grupę, którą zobaczymy na PGE Narodowym przed Rammsteinem. Jest nim Duo Abelard - francuskie pianistki. Polska publiczność mogła zobaczyć duet przed koncertem Rammsteina w Chorzowie w 2019 roku.

Na warszawskim występie Rammsteina na pewno usłyszymy nowe piosenki z płyty "Zeit". Till Lindemann, Paul Landers, Richard Z. Kruspe, Flake, Oliver Riedel i Christoph Schneider pracowali przez ostatnie dwa lata nad 11 utworami, które wypełniły "Zeit". Podczas sesji towarzyszył im berliński producent, Olsen Involtini. Nagrania odbyły się w La Fabrique Studios w St. Rémy de Provence we Francji.

Polecamy

Za okładkę "Zeit" odpowiada Bryan Adams. Sesja zdjęciowa odbyła się na schodach budynku Trudelturm, w berlińskim parku aerodynamicznym.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.