Poznaliśmy support przed warszawskim koncertem Rammsteina

06.05.2022 13:35
Rammstein Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Rammstein ogłosił supporty, które pojawią się na nadchodzącej trasie koncertowej. Kto zagra w Warszawie?

Rammstein promuje właśnie swój najnowszy album "Zeit" i niedługo odwiedzi Polskę. 16 lipca 2022 roku niemiecki zespół zagra na PGE Narodowym. W końcu poznaliśmy support, który wystąpi przed gwiazdą.

Polecamy

Rammstein w Polsce. Poznaliśmy support warszawskiego koncertu

Już nie możecie się doczekać polskiego koncertu Rammsteina? Występ zbliża się wielkimi krokami i organizator koncertu ogłosił grupę, którą zobaczymy na PGE Narodowym przed Rammsteinem. Jest nim Duo Abelard - francuskie pianistki. Polska publiczność mogła zobaczyć duet przed koncertem Rammsteina w Chorzowie w 2019 roku.

Na warszawskim występie Rammsteina na pewno usłyszymy nowe piosenki z płyty "Zeit". Till Lindemann, Paul Landers, Richard Z. Kruspe, Flake, Oliver Riedel i Christoph Schneider pracowali przez ostatnie dwa lata nad 11 utworami, które wypełniły "Zeit". Podczas sesji towarzyszył im berliński producent, Olsen Involtini. Nagrania odbyły się w La Fabrique Studios w St. Rémy de Provence we Francji.

Polecamy

Za okładkę "Zeit" odpowiada Bryan Adams. Sesja zdjęciowa odbyła się na schodach budynku Trudelturm, w berlińskim parku aerodynamicznym.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.