Rammstein nie zagra koncertu w Polsce. Muzycy odwołali całą trasę stadionową

08.05.2020 16:27
Rammstein|undefined Fot. MARZENA BUGALA- AZARKO / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Z powodu koronawirusa grupa Rammstein dołączyła do artystów, którzy byli zmuszeni odwołać swoje plany koncertowe. Trasa muzyków nie odbędzie się w 2020 roku.

Pandemia koronawirusa to trudny czas dla branży muzycznej. Artyści są zmuszeni odwoływać swoje trasy koncertowe ze względu na wszechobecny zakaz imprez masowych oraz podróżowania. W niełatwej sytuacji są także organizatorzy muzycznych wydarzeń, którzy muszą dostosować kalendarz do nowych terminów. Jest to szczególnie trudne w przypadku festiwali, w których uczestniczy kilka, a czasem nawet kilkadziesiąt wykonawców. Z potwierdzaniem headlinerów na wydarzeniach w 2021 roku nieźle poradził sobie już Orange Warsaw czy Mystic Festival przeniesiony do Trójmiasta.

Rammstein nie zagra koncertu w Polsce 

Do grona gigantów, którzy zapowiadali od dawna obszerne trasy koncertowe, a teraz muszą się z nich wycofać, dołączył Rammstein. Muzycy planowali na 2020 rok kontynuację grania na europejskich stadionach, niestety koronawirus pokrzyżował im plany.

Przeczytaj także

Na stronie zespołu oraz na oficjalnym Facebooku grupy pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że Rammstein nie zagra także koncertu w Polsce.

Ze względu na lokalne ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, które mają teraz wpływ na wszystkie wydarzenia, trasa koncertowa zespołu zaplanowana na 2020 roku niestety nie może się odbyć.

Aktualnie sprawdzamy, czy terminy można zmienić. Wszystkie nowe informacje będziemy przekazywać tak szybko, jak to możliwe!

Do czasu ostatecznych decyzji bilety zachowują ważność. Jeszcze raz dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Grupa Rammstein miała zagrać w Polsce 17 lipca 2020 roku. Koncert miał odbyć się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.