Wacken Open Air 2019: organizatorzy ogłosili pierwszych wykonawców

Aleksandra Degórska
07.08.2018 13:07
Wacken Open Air 2019|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Już wiadomo, kiedy odbędzie się kolejna edycja Wacken Open Air i kto wystąpi na metalowej imprezie.

Za nami 29. edycja legendarnego festiwalu Wacken Open Air. Największy metalowy festiwal odbył się w dniach 2-4 sierpnia 2018 i po raz kolejny zebrał tłumy fanów. Na imprezie zagrali m.in. grupy Gojira, Ghost, Judas Priest,  Children of Bodom, Steel Panther czy Epica oraz Udo Dirkschneider.

Niektórzy metalowcy jeszcze nie doszli do siebie po festiwalu, gdy tymczasem organizatorzy już ogłosili kogo zobaczymy w przyszłym roku. 30. edycja Wacken Open Air odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019 roku.

Wacken Open Air 2019: pierwsi ogłoszeni artyści

Na kilku scenach wystąpią Sabaton, Demons & Wizards, Airbourne, Within Temptation, Krokus, Dark Funeral, Avatar, Meshuggah, Rose Tattoo, Powerwolf, Parkway Drive.

Fani festiwalu już zdecydowali się na zakup biletów, które można dostać od 221 euro na stronie metaltix.com. 6 sierpnia 2018 organizatorzy poinformowali, że sprzedano 66 666 biletów. Przypadek?

Jak więc widać, jeżeli ktoś zamierza wybrać się na festiwal za rok, warto już teraz zainteresować się sprzedażą biletów.

Zobaczcie również, jak prezentuje się organizacja tak wielkiego przedsięwzięcia jakim jest Wacken Open Air:

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.