Znamy support przed koncertem Disturbed w Polsce w 2019 roku

30.04.2019 12:01
Disturbed|north Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

Sprawdźcie, kto zaprezentuje się przed grupą Disturbed w Warszawie.

Disturbed ma obecnie bardzo napięty grafik ze względu na światową trasę koncertową, która promuje album "Evolution". Piosenki z tego wydawnictwa, jak również starsze hity usłyszmy niebawem na żywo podczas polskiego koncertu zespołu. Disturbed wystąpi 20 czerwca 2019 roku w Warszawie na Torwarze.

Znamy support przed Disturbed

Organizatorzy polskiego koncertu Disturbed ogłosili zespół, który zobaczymy w roli supportu. W Warszawie zagra Radio Slam - trio, które tworzą Stas Lamakin, Radek Zając i Bartłomiej Czapski. Zespół gra energetyczną odmianę muzyki gitarowej z pulsującym rytmem perkusji. Kapela istnieje od 2016 roku i muzyka grupy przypadnie do gustu fanom zarówno Disturbed, jak również Royal Blood czy The Black Keys.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT DISTURBED <<

"The Sound of Silence" w wykonaniu Disturbed

Cover utworu "The Sound of Silence" w wykonaniu Disturbed został odtworzony w czasie marszu milczenia w Gdańsku, podczas którego uczczono pamięć zamordowanego prezydenta Pawła Adamowicza.

Przeczytaj także

Polityk został zabity przez nożownika, który go zaatakował podczas 27. finału WOŚP. Cover "The Sound of Silence" wybrzmiał z Wieży Mariackiej podczas pogrzebu Pawła Adamowicza oraz pojawił się na zakończenie żałoby w Gdańsku. Te wydarzenia sprawiły, że piosenka Disturbed stała się bardzo bliska wielu Polakom.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.