Inhaler zapowiedział koncert w Polsce w 2023 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

21.03.2023 14:27
Inhaler Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Sprawdźcie, kiedy ruszy sprzedaż biletów na koncert grupy Inhaler.

Po serii występów na zeszłorocznych festiwalach, w tym ich pierwszym występie na Glastonbury, koncercie w Fairview Park w Dublinie i trasie koncertowej po Europie wspierającej Arctic Monkeys, Inhaler w 2023 roku ruszy w serię koncertów po kolejnych miastach starego kontynentu. Nie zabraknie również przystanku w Polsce.

Polecamy

Inhaler zagra w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Trasa rozpocznie się na początku października koncertem w Lille i obejmie kolejnych 14 dat promujących nowy album zespołu „Cuts & Bruises”. Inhaler wystąpi 13 października 2023 w Warszawie w klubie Proxima. Bilety trafią do sprzedaży 3 marca 2023 o godzinie 9:30 pod tym linkiem.

17 lutego irlandzki czteroosobowy skład wydał swój drugi album "Cuts & Bruises". Przed premierą udostępnili nowy singiel „Love Will Get You There” wraz z teledyskiem wyreżyserowanym przez Jamesa Ardena. Jest to drugi utwór z „Cuts & Bruises” po letnim festiwalowym hymnie „These Are The Days”.

Polecamy

„Cuts & Bruises” to kontynuacja debiutanckiego albumu Inhaler, „It Won’t Always Be Like This”, który zadebiutował na 1. miejscu zarówno w ich rodzinnej Irlandii, jak i Wielkiej Brytanii. Wydany w lipcu 2021 roku krążek otrzymał tytuł najszybciej sprzedającego się debiutu nagranego przez zespół w formacie winylowym w tym stuleciu. Inhaler został pierwszą od 13 lat irlandzką grupą, która zamieściła swój pierwszy album na szczytach list sprzedaży.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.