James Bay wystąpi w Polsce w 2023 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

20.02.2023 11:04
James Bay Fot. materiały prasowe Live Nation Polska

Sprawdźcie, kiedy rusza sprzedaż biletów na jedyny, polski koncert Jamesa Baya.

Zdobywca nagrody BRIT, multi-platynowy wokalista, autor tekstów, producent i gitarzysta James Bay wystąpi 22 czerwca w COS Torwar w Warszawie. Kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert?

Polecamy

James Bay wystąpi w Polsce w 2023 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Bilety na warszawski koncert trafią do sprzedaży 23 lutego o godzinie 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się 22.02 od godz. 10:00.

James Bay promuje właśnie swój najnowszy album "Leap", który ukazał się 8 lipca 2022 roku. Płyta jest otwartą i pełną nadziei kolekcją piosenek dedykowanych najbliższym mu ludziom, gdzie Bay podejmuje śmiałe ryzyko twórcze, przesuwa emocjonalne granice i obejmuje nieznane.

Polecamy

W 2022 roku Bay podzielił się pięknym teledyskiem do swojego singla "One Life". Udostępniając utwór na portalach społecznościowych, James komentował:

To jest piosenka, którą napisałem o mnie i Lucy. Po raz pierwszy spotkaliśmy się w wieku 16 lat i od tamtej pory jesteśmy razem. Ona wspiera mnie od pierwszego dnia. Od wieczorów na małych scenach, aż po moje największe koncerty. To była jedna przygoda za drugą, ale teraz jesteśmy na największej ze wszystkich. Wychowując naszą piękną córkę Adę.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.