AC/DC na platynowej płycie jako Angry Birds!

Magda Słomka
22.07.2015 14:51
AC/DC na platynowej płycie jako Angry Birds! Fot. imago stock&people / East News

Australijska kapela otrzyma płytowe wyróżnienie w bardzo oryginalnej formie. Jak wygląda ptasia oprawa krążka AC/DC?

Występ muzyków w Finlandii zaplanowany jest na 22 lipca 2015 roku. Tego wieczoru zespół otrzyma na scenie od swojej wytwórni platynową płytę za sprzedaż krążka „Rock Or Bust”. Wydarzenie jest znaczącym wyróżnieniem, lecz do tego wszystkiego sama pamiątka prezentuje się nietypowo...

Otóż członkowie zespołu widnieją na niej jako... Angry Birds, czyli bohaterowie jednej z najpopularniejszych fińskich gier.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Na zwariowanym obrazku brakuje nie mniej zwariowanego, ale w negatywnym sensie perkusisty – Phila Rudda, który również brał udział w nagrywaniu „Rock Or Bust”. Wszystko przez to, że jego status w zespole nie jest jasno określony.

W mieszkaniu Phila Rudda znaleziono 0,71 g metamfetaminy oraz 130 g marihuany, artysta groził także śmiercią swojemu kontrahentowi i jego 10-letniej córce. Zapadł wyrok w jego sprawie skazujący go na areszt domowy. Muzyk został jednak ponownie zatrzymany przez policję i grozi mu 7 lat pozbawienia wolności.

Ubierz się w AC/DC!

Teraz i Wy możecie zaopatrzyć się w oryginalny gadżet od AC/DC. Niestety nie są to pluszowi muzycy w kształcie Angry Birdsów (szkoda), ale za to kubraczki dla kibiców! W zależności od preferencji sportowych do wyboru są ciuchy dla wielbicieli hokeja, baseballu i footballu.

foto: store.acdc.com Fot. foto: store.acdc.com

Ubrania będą oficjalnie dostępne 21 sierpnia 2015 roku. Możecie je jednak kupić w wersji pre-order za 150 dolarów na oficjalnej stronie sklepiku AC/DC!

Jesteście muzycznymi gadżetomaniakami?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.