„Africa” Toto zagrana na kurczakach

Maciej Koprowicz
28.03.2018 14:14
„Africa” Toto zagrana na kurczakach Fot. kadry z wideo

Drobiowy rock to coś, czego nam trzeba na Wielkanoc. Spokojnie – w trakcie nagrywania tych coverów nie ucierpiał żaden ptak!

„Africa” Toto, wielki przebój lat 80., w ostatnich miesiącach stał się internetowym memem - z niewyjaśnionych do końca powodów, nieznanych nawet zespołowi, o czym mówił w wywiadzie dla Antyradio.pl Steve Porcaro. Sieć zalały dziesiątki zabawnych coverów hitu sprzed 36 lat.

Można odnieść wrażenie, że „Africa” została w internecie zagrana w każdy możliwy sposób. Wykonywano ją między innymi na dziecięcych klawiszach. Grają ją nawet samochody i stacje dyskietek! Teraz przyszedł czas na… zwierzęta.

No, dobrze, na gumowe zwierzęta. Youtuber Joe Jenkins „zagrał” melodię z „Afriki” na piszczącej zabawce dla psów w kształcie kurczaka. Zrobił to w sposób z premedytacją prymitywny i… podbił internet. Posłuchajcie sami:

Nieco ambitniej do sprawy podszedł niejaki Big Marvel – jego wersja jest bardziej złożona melodycznie, a w dodatku przy nagrywaniu towarzyszył mu prawdziwy kogut. Przekonajcie się, kto wypadł lepiej w drobiowym coverze Toto:

Która wersja podoba się Wam bardziej?

 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.