Będzie trasa z muzyką Maanam. Mąż Kory zapowiada koncerty

Joanna Chojnacka
23.01.2019 16:58
Maanam|undefined Fot. Justyna ROJEK/East News

Po zawarciu rozejmu z członkami Złotego Maanamu, mąż Kory ogłosił, że muzycy mają w planach trasę koncertową z przebojami Maanam. 

Podczas odsłonięcia muralu z portretem Kory nastąpił przełom. Mąż Kory, Kamil Sipowicz oraz byli muzycy Maanam wreszcie doszli do porozumienia. Zawarli rozejm i ustalili, że od teraz grupa będzie występowała pod nazwą Ex-Maanam. Konflikt między stronami trwał od śmierci wokalistki, kiedy to istnienie Złotego Maanamu z Karoliną Leszko-Tyczyńską wydało się niektórym dość niestosowne. 

<<Zobacz też: Na domu Kory w Warszawie zawisł specjalny neon>>

Koncerty z muzyką Maanam

Kamil Sipowicz, który aktualnie zarządza Facebookiem zmarłej wokalistki, opublikował obszerny wpis dotyczący zawartego sojuszu. Opowiedział w nim jak doszło do spotkania z Ryszardem Olesińskim, jego bratem Krzysztofem oraz Pawłem Markowskim na pogrzebie jego żony i jak to wydarzenie doprowadziło ich do zgody. Oświadczył, że Złoty Maanam przestał istnieć, a grupa będzie od teraz działała pod nazwą Ex-Maanam. W takiej formie, kapela ma także rozpocząć trasę koncertową.

Planujemy koncerty z muzyką zespołu Maanam wykonywaną przez najlepszych polskich (może nie tylko polskich) artystów i chcielibyśmy, aby także byli muzycy Maanamu wzięli w tych koncertach udział.
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.