Behemoth zagra 6 koncertów w Polsce. Zespół ogłosił trasę “Ecclesia Diabolica Baltica”

Joanna Chojnacka
12.04.2019 10:43
Behemoth |undefined Fot. Agnieszka "vSpectrum” Jędrzejewska / Antyradio.pl

Jeden z najpopularniejszych metalowych zespołów w Polsce zagra w Gdańsku, Katowicach, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. 

Grupa Behemoth cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Brytyjski "Metal Hammer" okrzyknął album "The Satanist" najlepszą płytą metalową XXI wieku. Także najnowsza płyta grupy "I Loved You at Your Darkest" spotkała się z bardzo dobrymi recenzjami zarówno polskich, jak i zagranicznych mediów. Ostatnie dzieło Behemotha wielokrotnie uwzględniano w zestawieniach najlepszych płyt metalowych wydanych w 2018 roku. Z kolei statystyki Spotify donoszą, że obok Chopina czy Rubinsteina, Behemoth jest jednym z najczęściej odtwarzanych polskich wykonawców za granicą.

Przeczytaj także

Behemoth zagra na 6 koncertach w Polsce w 2019 roku

Zespół Nergala przez ostatnie lata występował w Polsce głównie na festiwalowych scenach lub w ramach cyklicznej imprezy Merry Christless. Dlatego polskich fanów na pewno ucieszy fakt, że w 2019 roku, Behemoth pojawi się w naszym kraju na aż 6 koncertach! W ramach trasy “Ecclesia Diabolica Baltica” grupa będzie dalej promować swój najnowszy album "I Loved You at Your Darkest". W rolach gości specjalnych formacji, do trasy dołączą szwajcarzy z Zeal & Ardor, norweska kapela Whoredom Rife oraz polskie – In Twilight’s Embrace. Adam Nergal Darski z entuzjazmem zapowiada koncerty w Polsce:

Obok koncertu ze Slayer będą to nasze JEDYNE koncerty w Polsce w 2019! Szykujemy absolutnie wyszukaną i spektakularną produkcję i mimo, że będzie to trasa promująca ostatni album "I Loved You At Your Darkest" możecie spodziewać się wielu niespodzianek! Towarzystwo mamy zacne, polski In Twilight's Embrace, prosto z Norwegii Whoredome Rife i zjawiskowy Zeal & Ardor! 6 dużych koncertów w Polsce i 3 u naszych sąsiadów! Zapraszamy do wspólnej celebracji!

Ecclesia Diabolica Baltica w Polsce:

  1. 26 września (czwartek) – Wrocław A2
  2. 27 września (piątek) – Poznań Hala MTP 2
  3. 28 września (sobota) – Katowice Spodek
  4. 29 września (niedziela) – Warszawa Hala Expo XXI
  5. 5 października (sobota) – Gdańsk B90
  6. 6 października (niedziela) – Kraków TAURON Arena Kraków

Behemoth w Polsce - bilety

Bilety na koncerty Behemotha  trafią do sprzedaży 16 kwietnia 2019 roku o godzinie 10. Wejściówki na koncert we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Krakowie będą dostępne na sklep.knockoutprod.net, w Katowicach na www.spodekkatowice.pl i w Gdańsku na tickets.b90.pl.

Zobacz też: >>Polska gitarzystka w coverze Behemotha. Internauci są zachwyceni<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.