Billy Corgan gra dla wrestlerów

Aleksandra Degórska
07.01.2016 15:44
Billy Corgan gra dla wrestlerów Fot. ons.pl; NurPhoto/ REX Shutterstock/ EAST NEWS

Światło dzienne ujrzała kompozycja muzyka, która początkowo przeznaczona była dla The Smashing Pumpkins. Jak brzmi ten numer?

Nie od dziś wiadomo o zamiłowaniu wokalisty do wrestlingu. Kilka lat temu muzyk był dyrektorem kreatywnym w Resistance Pro Wrestling w Chicago, zaś w 2015 roku rozpoczął współpracę z federacją TNA Wrestling z Nashville.

Billy Corgan zajmuje stanowisko starszego producenta kreatywnego i zaangażował się w tworzenie programu „Impact Wrestling”, w którym to pojawił się jego nowy utwór „Roustabout”.

Posłuchajcie, jak brzmi ten numer:

Wicedyrektor TNA, John Gaburick, zdradził, że utwór początkowo był przeznaczony dla zespołu Corgana:

Billy i ja omawialiśmy pewne elementy programu. Zasugerował wtedy utwór „Roustabout”. Możliwość wykorzystania niewydanego numeru The Smashing Pumpkins jest czymś świetnym.

Współpraca między federacją wrestlingu a muzykiem rozpoczęła się jeszcze parę lat temu, czego potwierdzeniem jest reklama organizacji, w której wystąpił wokalista:

Corgan dołączając do federacji wrestlingowej był niezwykle ucieszony tą współpracą:

Możliwość bycia częścią TNA, światowej klasy organizacji wrestlingowej, jest marzeniem, które się ziściło. Najfajniejsze jest to, że cała federacja w pełni wspiera moją muzyczną działalność z The Smashing Pumpkins. W zamian jestem mocno w to zaangażowany i robię pożytek ze swojego 30-letniego doświadczenia w tworzeniu widowisk. Przyjmuję ekscytujące wyzwanie, by uczestniczyć w „Impact Wrestling”, znajdować i rozwijać nowe talenty oraz pracować bezpośrednio z najlepszymi.

A co dalej z The Smashing Pumpkins? Ostatni studyjny krążek ukazał się pod koniec 2014 roku i nosił tytuł „Monuments to an Elegy”, z którego pochodzą takie utwory, jak chociażby „Tiberius”, „Being Beige” czy „One and All”. Nie wiadomo na razie jak będą dalej wyglądać plany wokalisty.

Billy Corgan nie jest jedynym muzykiem, który pasjonuje się wrestlingiem. Również Corey Taylor jest fanem tego sportu. Artysta w 2015 roku podczas zawodów znokautował Barona Corbina, który obraził jego zespół. Sportsmen już zapowiedział zemstę.

Jak Wam się podoba nowy utwór Corgana?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.