Blink-182 udostępnił klip do piosenki "Why Are We So Broken?" nagranej z Stevem Aokim

Aleksandra Degórska
15.03.2019 12:11
Klip Blink 182|undefined Fot. kadr z wideo

Zobaczcie, jak prezentuje się teledysk do piosenki "Why Are We So Broken?", w której Steve Aoki połączył siły z Blink-182.

Rockowe zespoły coraz częściej eksperymentują i odchodzą od swojego charakterystycznego brzmienia. Blink-182 pracuje obecnie nad następcą płyty "California" z 2016, ale w międzyczasie postanowił skusić się na współpracę z artystą z zupełnie innego muzycznego świata. W 2018 roku zespół połączył siły z producentem muzyki elektronicznej Stevem Aokim, który w listopadzie 2018 wydał płytę "Neon Future III". Właśnie na tym krążku pojawił się utwór "Why Are We So Broken?", nagrany wspólnie z Blink-182.

Blink-182 i Steve Aoki pokazali klip do "Why Are We So Broken?"

Singiel doczekał się klipu w reżyserii Brandona Bermera, w którym oczywiście widzimy zarówno załogę Blink-182, jak również przy sprzęcie muzycznym cały czas skacze Steve Aoki. W teledysku zagrali aktorzy Dora Madison znana z serialu "Friday Night Lights" oraz Christian A. Pierce. Para w wideo wyżywa się na wszystkim, co spotyka na swojej drodze. 

Przeczytaj także

Zobaczcie, jak prezentuje się teledysk do piosenki "Why Are We So Broken?":

Blink-182 zna się już od lat z Aokim i kapela wystąpiła chociażby w listopadzie 2017 na koncercie charytatywnym zorganizowanym z okazji jego urodzin. Co więcej Aoki stworzył remix singla Blink-182 "Bored to Death" oraz piosenki "Push 'Em", który stworzyli Travis Barker oraz Yelawolf. Perkusista zespołu ostatnio skusił się również na współpracę z Yungblud oraz Halsey. Trio nagrało wspólnie singiel "11 Minutes", do którego powstał efektowny teledysk.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.