Bon Jovi ujawnił szczegóły nowej płyty

28.08.2019 12:34
Bon Jovi |undefined Fot. Aleksandra Degórska/Antyradio.pl

Grupa Bon Jovi pracuje nad nowym albumem studyjnym. Muzycy zdradzili między innymi tytuł zbliżającego się wydawnictwa.

Jak donosi Variety, podczas rejsu Runaway to Paradise Mediterranean, Jon Bon Jovi zdradził obecnym na imprezie, jak będzie nazywał się nowy album zespołu. Ostatnia płyta grupy "This House Is Not for Sale" ukazała się w 2016 roku, a fani kapeli powoli zaczęli się niecierpliwić.

Bon Jovi ujawnił szczegóły nowej płyty

Wokalista nie zdradził, kiedy dokładnie nastąpi premiera nowego materiału, jednak tytuł płyty sugeruje rok jej wydania. Album ma nazywać się "Bon Jovi 2020". 

Przeczytaj także

Artysta zdradził również tematykę tekstów utworów, które pojawią się na płycie. Będą opowiadały między innymi o weteranach wojennych cierpiących na zespół stresu pourazowego. Jak twierdzi Jon Bon Jovi muzycy skupili się na nagłówkach dzisiejszych gazet oraz globalnych problemach w przeciwieństwie do ostatniego albumu.

"This House Is Not for Sale" opowiadał o sprawach bardziej osobistych, ale to już za nami. Teraz mamy inną wizję, którą chcemy podążać.

Bon Jovi w Polsce

Muzycy z Bon Jovi niedawno odwiedzili Polskę. Grupa zagrała 12 lipca 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie pojawił się pokaźny tłum fanów kapeli. Na koncercie nie zabrakło największych hitów formacji takich jak "Livin' On A Prayer" czy "You Give Love A Bad Name".

Zobacz też: Jon Bon Jovi nagrał "This House Is Not For Sale" i... sprzedał dom 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.