Brian Johnson wrócił na scenę. Zobacz jego występ z Muse

Aleksandra Degórska
28.08.2017 10:46
Brian Johnson wrócił na scenę. Zobacz jego występ z Muse Fot. East News; REX Shutterstock / East News

Na ten moment czekali wszyscy fani wokalisty - w końcu muzyk ponownie wystąpił na żywo. Czy nadal jest w dobrej formie?

W marcu 2016 roku Brian Johnson był zmuszony zejść ze sceny ze względu na zdrowie. Okazało się, że wokalista ma problemy ze słuchem o czym poinformował w oficjalnym oświadczeniu i dalsze koncertowanie mogło spowodować u niego utratę słuchu. AC/DC postanowił kontynuować dalej trasę koncertową i rozpoczął współpracę z Axlem Rosem. Nie wszyscy fani jednak byli zadowoleni z takiej sytuacji oddając bilety na koncerty i tęskniąc za Johnsonem.

W końcu jednak wokalista ponownie pojawił się na scenie. Miało to miejsce podczas koncertu Muse na Reading Festival. Artyści wspólnie wykonali „Back in Black”. Łatwo się domyślić, jak publiczność zareagowała, gdy usłyszała Briana Johnsona.

Po tym, jak świat dowiedział się o problemach ze słuchem muzyka odezwał się do niego Stephen Ambrose - założyciel Asius Technologies i wynalazca słuchawek dousznych. Zaoferował on mu swoją pomoc - wynalazek ADEL, który pomógł już wielu osobom z podobnymi problemami ze słuchem co Brian Johnson. Muzyk rzeczywiście potwierdził, że wynalazek jest skuteczny i mamy teraz potwierdzenie, że jego powrót na scenę jest możliwy.

Tymczasem Muse pracuje nad nowym wydawnictwem studyjnym. Jak na razie brytyjska kapela udostępniła utwór „Dig Down”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.