Chór dzieci gościnnie na nowym albumie Behemotha. Zespół podziękował ich rodzicom za liberalne wychowanie

Kamil Kacperski
19.02.2018 13:15
Chór dzieci gościnnie na nowym albumie Behemotha. Zespół podziękował ich rodzicom za liberalne wychowanie Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Nergal opublikował na swoim Instagramie fragment wideo, na którym widać i słychać chór dzieci.

W październiku 2017 roku lider zespołu, Nergal, opublikował na swoim Instagramie pierwszy fragment nowego materiału pochodzącego z następcy „The Satanist”. Patrząc na wideo opublikowane przez wokalistę 17 lutego 2018 roku, prace nad albumem powoli dobiegają końca, a zespół zajmuje się teraz nagrywaniem gościnnych występów.

Jednymi z artystów udzielających się na nowym albumie Behemotha jest dziecięcy chór, który wspomaga wokalnie Nergala. Próbkę ich możliwości możecie zobaczyć w opublikowanym przez wokalistę filmiku z Instagrama:

Samo wideo jest raczej urocze niż przerażające, co jest rzadkim przypadkiem, gdy mówimy o deathmetalowym zespole. Natomiast podpis, którym Nergal okrasił filmik jest bardziej konwencjonalny - od wokalisty obrywają wyborcy partii PiS oraz katolicy, których nazywa ignorantami:

Jednej rzeczy jestem całkowicie pewien - kocham dzieci i zwierzęta. A one wydają się oddawać tę miłość. Mogę być znienawidzony przez zwolenników PiS-u, czy różnego rodzaju katolików, ale w jakiś sposób ich ignorancja i zaściankowość mnie napędzają do pracy... więc nie przestawajcie, skur*ysyny! Tak czy siak, jesteśmy w trakcie eksploracji nowych pomysłów na nowy album Behemotha i muszę przyznać, że są raczej spektakularne. Cierpliwości, zarówno fani, jak i hejterzy. W niedalekiej przyszłości wszystkich was odwiedzimy.
PS. Chciałbym podziękować dzieciakom za pasję, jaką nas obdarzyły i ich rodzicom, za to, jak liberalnie wychowali swoje pociechy. Kłaniam się nisko!

Behemoth - kiedy nowy album?

Rok 2018 będzie dla zespołu bardzo pracowity - Behemoth w lato wyruszy na podbój Ameryki wraz z kończącym karierę Slayerem oraz Lamb of God. Oprócz tego, wygląda na to, że Nergal ciągle nie może się pogodzić z polskim rządem. Tym razem artysta jest oskarżony o znieważenie godła Polski. Werdykt w tej sprawie jeszcze nie zapadł.

Następca „The Satanist” jest uważany przez wiele portali za jeden z najbardziej oczekiwanych metalowych albumów 2018 roku. Po sukcesie artystycznym i komercyjnym, jaki odniosło wydane w 2014 roku dzieło Behemotha, nie powinno to nikogo dziwić. Myślicie, że zespół da radę dorównać swojemu poprzedniemu wydawnictwu?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.